MNG Kargo kargoyu 6 gündür getirmiyor

Local Cahpe

Hectopat
Yer
Bursa
1 hafta önce dolap üzerinden klavye aldım, 6 gün önce kargolandı ve 19 Aralık (2 gün önce) şubeye geldi. Sorunum şu ki kargo 3 kere uzattı. Satıcı her gün kargoyu aradı ve 1. gün yetişemedi, 2. gün adreste yoktu ve 3. gün gönderiyi kabul etmedi gibi bahanelerle karşılaştık ama benim evimin önünden araba bile geçmedi.
Utanmadan bana iftira atıyorlar, ben 4 gündür evdeyim.
Yetmezmiş gibi son aramada gelsin şubeden alsın demişler benim şubeye gidiş param zaten kargo parası, ben oraya kadar gitmeyeceğim çünkü para verdim.

Kargo firması: MNG Kargo.

Satıcı 3 gün içerisinde almazsan iade olacak dedi umarım iadeyi de geciktirmezler.

(Konuya sen az beklemişsin gibi şeyler yazmayın dolap üzerinde zaten 2 hafta içerisinde teslim olmazsa iade oluyor.)

MNG mesela bölgemizde dağıtıma çıkmıyor. Neden MNG Kargo'yu aramadınız hiç? Belki bölgenize dağıtımı yoktur, gidip kendiniz almanız gerekiyordur. Ben MNG ile gelince gidip kendim alıyorum.

MNG mesela bölgemizde dağıtıma çıkmıyor. Neden MNG Kargo'yu aramadınız hiç? Belki bölgenize dağıtımı yoktur, gidip kendiniz almanız gerekiyordur. Ben MNG ile gelince gidip kendim alıyorum.
Hocam gidip almayı istesem bende giderim. Arada 4-5km var ve söylediğin gibi adresime geldiklerini veya evde olmadığımı söylediklerine göre bölgeme dağıtımı olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı