HepsiJet nasıl işliyor?

theFaceless

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Budapeşte
Merhaba ilk defa aldığım ürünleri HepsiJet getirecek. Sanırım daha önce Adana'da HepsiJet yoktu bu yüzden hiç denk gelmedim. Diğer kargo firmalarında adım adım nerede olduğuna dair bilgiler oluyor ama HepsiJet'te bir bilgi göremiyorum. Sistem nasıl işliyor acaba?

1594452786678.png

Biraz sıkıntı yaşatacak gibi görünüyor, umarım problem yaşamam. 7 gün 09.00 ile 23.00 arası dağıtım yapılıyormuş fakat biz siparişi iş yeri adına verdik iş yeri kapalıyken gelirlerse şubeleri de olmadığından problem yaratabilir diye düşünüyorum.

Biraz sıkıntı yaşatacak gibi görünüyor, umarım problem yaşamam. 7 gün 09.00 ile 23.00 arası dağıtım yapılıyormuş fakat biz siparişi iş yeri adına verdik iş yeri kapalıyken gelirlerse şubeleri de olmadığından problem yaratabilir diye düşünüyorum.

HepsiJet noktaları var bazı alışveriş merkezlerinde. Oralara bırakmalarını isteyebiliyorsunuz.

HepsiJet noktaları var bazı alışveriş merkezlerinde. Oralara bırakmalarını isteyebiliyorsunuz.
Malesef belirledikleri nokta bana 2 otobüs uzaklıkta kendi aracım olmadığından biraz uzak kalıyor. Beklemekten başka yapabilecek bir şeyim yok.
Pazartesi beklediğim ürünü cumartesi akşam 6'da getirdiler. Çok memnun kaldım.

Son düzenleme:
leavemealone merhabe bugün Hepsiburadadan bir sipariş verdim ve hepsijet ile geliyor ama muhtemelen verdiğim adrese geldiğinde evde olamayacağım bunun dağıtım şubesi Adana'da nerededir biliyor musun internette hiçbir bilgi bulamadım

Leavemealone merhabe bugün Hepsiburada'dan bir sipariş verdim ve HepsiJet ile geliyor ama muhtemelen verdiğim adrese geldiğinde evde olamayacağım bunun dağıtım şubesi Adana'da nerededir biliyor musun internette hiçbir bilgi bulamadım

Buradan ulaşabilirsin. BurdaAVM'de varmış Adana'da sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı