HepsiJet nasıldır?

Peki hocam ben şimdi kutuyu açtım diyelim baktım SSD'de bir sıkıntı var işte yamuk yumuk falan falan. Bu konu da ne yapmam gerekir?
Orada kargoyu getiren kişi kargoyu verince gitmeyecek. Bekle diyeceksin. Eğer hasar varsa tutanak tutacaksın. Ama okuma/yazma da problem varsa onu hepsiburada ile konuşacaksın. Büyük ihtimalle müşteri hizmetleri vardır.

İstanbul gibi bir şehirde kargomu (popüler ve fazla satılan bir klavye) aramama ve şikayet oluşturmama rağmen 8 iş gününde anca getirdiler. Aynı ürünü Teknosa üzerinden satın aldığımda (aynı hafta içerisinde) UPS kargo ile tam 1 gün bile sürmeden teslim ettiler. Bu da demek oluyor ki ya Hepsiburada stoklarında olmayan ürünleri satıyor, ya da HepsiJet bölge için kargo birikene kadar dağıtım yapmıyor.

Şansınız varsa başka kargoları firmalarını ve başka E-Ticaret sitelerini tercih edin derim.

İstanbul gibi bir şehirde kargomu (popüler ve fazla satılan bir klavye) aramama ve şikayet oluşturmama rağmen 8 iş gününde anca getirdiler. Aynı ürünü Teknosa üzerinden satın aldığımda (aynı hafta içerisinde) UPS Kargo ile tam 1 gün bile sürmeden teslim ettiler. Bu da demek oluyor ki ya Hepsiburada stoklarında olmayan ürünleri satıyor, ya da HepsiJet bölge için kargo birikene kadar dağıtım yapmıyor.

Şansınız varsa başka kargoları firmalarını ve başka e-ticaret sitelerini tercih edin derim.

Hocam açıkcası Hepsiburada'da ben kargo firması seçemiyorum. Alışverişi yaptıkdan sonra öğreniyorum kargo firmamı.

Geri
Yukarı