HepsiJet nasildır?

Kaliteli mi:)
şubeye gidip görmeyenler kaliteli demiş. Kötü bilinen kargo firmalarından bir farkı yok zira bizzat gördüm kutuları şöyle üzerinde yazana 2-3 saniye baktıktan sonra oradan oraya fırlatan bir firma. Koliler, poşetler gelişi güzel istiflenmişti ben gittiğimde.
Telefon, laptop ekran kartı vs hassas parça almayın sakın. Alırsanız da şubeden teslim alın.

Mesela Aras Kargo 1 saat kargo yükleyişini izledim bayağı iyi atıyorlar kargoya.

Şubeye gidip görmeyenler kaliteli demiş. Kötü bilinen kargo firmalarından bir farkı yok zira bizzat gördüm kutuları şöyle üzerinde yazana 2-3 saniye baktıktan sonra oradan oraya fırlatan bir firma. Koliler, poşetler gelişi güzel istiflenmişti ben gittiğimde.
Telefon, laptop ekran kartı vs hassas parça almayın sakın. Alırsanız da şubeden teslim alın.
Kargo sadece kutu. Asıl olan içinde olan paket. Kırmızı halıda taşıyacak halleri yok. Fırlatmaları benimde hoşuma gitmiyor fakat hangi firma yapmıyor ki?

şubeye gidip görmeyenler kaliteli demiş. Kötü bilinen kargo firmalarından bir farkı yok zira bizzat gördüm kutuları şöyle üzerinde yazana 2-3 saniye baktıktan sonra oradan oraya fırlatan bir firma. Koliler, poşetler gelişi güzel istiflenmişti ben gittiğimde.

Telefon aldım geldiğinde hiçbir şey yoktu. Adamlar kahve taşır gibi taşımayacak sonuçta. Benim bildiğim UPS hariç çoğu firma atıyor tutuyor. Benim kargomda hiçbir problem yoktu.

İyi günler dostlarım. Ben Hepsiburada sitesinden bir telefon siparişi vermiş bulunmaktayım. Kargo kısmında standart gönderimi işaretledim ve HepsiJet diye bir kargo şirketine verildiğini gördüm? Bu şirketi kullanan bilen var mı?

Telefon kutusunu hava poşete sarılmış halde gönderiyorlar dış kutu hasarlı olsa da içeride bir problem çıkmaz benim kutuda az bir şey vardı ama problemsiz kullanıyorum şu anda.

Hepsiburada güvenilir bir şirket değil. Benim için nitelikli dolandırıcıdır. Sıfır diye ürün satıyoruz ayağına ikinci el kullanılmış ürün yolladılar. Teslim edene kadar bayağı sıkıntı çektik.

Paketleme rezaletti. 4-5 parça ürünü kocaman bir karton kutuya koyup üstüne üstlük ezilmiş bir şekilde teslim ettiler. Bir daha tercih etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı