HepsiJet rezaleti

denizcanss

Hectopat
2 gün önce almış olduğum ürün dün itibarıyla bulunduğum bölgeye geliyor. Kargocu daha eve gelmeden, kargoyu eve getirmeden kargonuz teslim edilememiştir, iptali sağlanacaktır diye yazı paylaşılıyor. Sonra WhatsApp üzerinden HepsiJet uygulamasına yazıyorum, oradaki çalışanlar daha beter ve bilgisiz. Kargo neden teslim edilemedi diyorum, operasyonel nedenden dolayı diyor. Operasyonel neden ne diyorum, kız bilgi veremiyor. Yok hasar almıştır, barkodu düşmüştür diye olasılık üzeri bilgi paylaşıyor. Net bilgi verin diyorum. Kargocu mu gelmedi, kargocu mu beni bulamadı, neden teslim edilemedi diyorum ve bizde detaylı bilgi yok diyor. Ne kadar basit bir firma bu? Bu firmada yaşadığım ikinci sorun. İlkinde de personellerin bilgisizliğinden dolayı sürecim çok uzamış. Yasal süreyi neredeyse aşıyordu. Bunda da yine personelin yetkinliğinin az olması ve bilgiyi net verememesinden dolayı sorun yaşadım. Kargonun hala daha neden teslim edilemediğini, iade edildiğini anlamış değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha dün kargo getirdiler. Geç getirmeleri ayrı bir dert evin adresini beni arayıp sormaları ayrı bir dert ve bir üst mahalleye getirmeleri daha büyük bir dert. Bende memnun kalmadım, İstanbul içi belki güzel olabilir bir bilgim yok ama Türkiye genelinde çok yetersiz bir firma. Ayrıca şubeleri falan yok mesela evde olmadığımız zaman süreç nasıl işliyor? Bilgisi olan varsa beni aydınlatabilir mi?

Hepsijet kargosu aldığım ürünü teslim alındığına dair bilgi geldi. Ürünü ben almamıştım. Aramak istedim muhattap olacağınız kimse yok. Zar zor şekilde muhattap olacak biri buldum kurye yanlışlık yapmıştır diye ürününüz gelir dedi. Saat 18.00 gibi sitemizin kapıcısı bana kargomu getirdi. Kargo şirketi evime getirmeye gerek bile duymadı.

Bölgeden bölgeye değişiyor ben HepsiJet'i kullandığımda memnundum, cuma verdiğim sipariş cumartesi öğlen gelmişti şaşırmıştım.
Bende memnundum, burada tabiki kargoyu taşıyanında iyi olmasına bağlı ama eğer; kargonuz gelmez, sorun yaşarsanız, çağrı merkezi tarafı berbat. Buradaki sorun çağrı merkezinin yetkinliğinin az olması ve müşteriye önem vermeyerek umursamaması

Yeni konular

Geri
Yukarı