Hepsilisans'tan alınan Windows 10 Pro OEM Key'i "volume_mak_lisans" olarak satıldı

HonourLessOnur

Decapat
Daha fazla  
Hepsi lisans ile WhatsApp üzerinden görüşüp 69TL'ye Windows 10 Pro OEM key satın aldım. Fakat etkinleştirdikten sonra fark ettimki bu lisans volume_mak lisans. İleride iptal olma ihtimali olan sıkıntılı bir lisans yani. Bu site üzerinden herhangi bir lisans almanızı tavsiye etmiyorum yanlış lisans verip sorunu da düzeltmiyorlar.

Dosya Ekleri

• birinci.jpg
    birinci.jpg
    17,3 KB · Görüntüleme: 34
  • ikinci.PNG
    ikinci.PNG
    124,5 KB · Görüntüleme: 24
Hepsi lisans ile WhatsApp üzerinden görüşüp 69TL'ye Windows 10 Pro OEM key satın aldım. Fakat etkinleştirdikten sonra fark ettimki bu lisans volume_mak lisans. İleride iptal olma ihtimali olan sıkıntılı bir lisans yani. Bu site üzerinden herhangi bir lisans almanızı tavsiye etmiyorum yanlış lisans verip sorunu da düzeltmiyorlar.
Uzun lafın kısası, aynı aktivasyon anahtarını birden fazla kişiye veriyorlar. MAK, multi-activation-key demektir, birden fazla aktifleştirme işleminde kullanılabilir. Anahtara tanımlanan client sayısından fazla aktifleştirme olursa anahtar patlar.

Jetlisans'da aynı şekilde Retail yerine bak göndermişti. whatsapptan ulaştığımda özür dileyip retail yolladılar geri. Kendileriyle iletişime geçtiniz mi?

Evet iletişime geçtim ama umursamadılar. Sorun olursa yardımcı oluruz dediler, güvenemedim pek.
Dürtün biraz. banada başta bakmamışlardı sonra arayınca kendilerini "günde çok fazla mesaj geliyor sizinki arada kalmış özür dileriz" diyip yenisini yolladılar. İsteyin keyinizi ısrarla.

Yeni konular

Geri
Yukarı