Her bütçeye uygun bluetooth kulak içi kulaklık önerileri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam Havit markasını hiç bilmiyorum, ona yorum yapamam. T13 fiyatında rakipsiz.

Bas seviyorsanız R100, dengeli bir şeyler arıyorsanız Taotronics bakın. R100'ün tizleri güzel değil.

Ayrıca başakalarına da sorabilirsiniz. Sadece bana güvenip bakmayın.
tabii ki araştırıyorum bir yandan, her zaman için birden fazla fikir iyidir diye size de soruyorum. Bu qcy melobuds hakkında bir fikriniz var mı? Yurtdışından getirmeye değer mi acaba diye düşünmeden edemiyorum.

tabii ki araştırıyorum bir yandan, her zaman için birden fazla fikir iyidir diye size de soruyorum. Bu qcy melobuds hakkında bir fikriniz var mı? Yurtdışından getirmeye değer mi acaba diye düşünmeden edemiyorum.
Yurt dışıyla uğraşmaya gerek yok. N11'de var zaten. Linkini buraya bırakıyorum. Çok fazla kullanıcıya erişememiş sanırım, daha önce baktığımda da düzgün şeyler bulamadım ama yorumlar genel olarak iyiydi.

800 civarı çok zorlamayacaksa bu da var. Shaza satıcısı nasıl bilmiyorum ama araştırmaya kesin katın bu kulaklığı.

Yurt dışıyla uğraşmaya gerek yok. N11'de var zaten. Linkini buraya bırakıyorum. Çok fazla kullanıcıya erişememiş sanırım, daha önce baktığımda da düzgün şeyler bulamadım ama yorumlar genel olarak iyiydi.

800 civarı çok zorlamayacaksa bu da var. Shaza satıcısı nasıl bilmiyorum ama araştırmaya kesin katın bu kulaklığı.
teşekkürler hocam, bu ikisini aldım radara.

Listede niye herhangi bir JBL kulaklığı bulunmuyor? JBL Wave 300 TWS var bu fiyat bandındaki çoğu kulaklığı domine eder gibi duruyor.

Listede niye herhangi bir JBL kulaklığı bulunmuyor? JBL Wave 300 TWS var bu fiyat bandındaki çoğu kulaklığı domine eder gibi duruyor.
Konu benim mantıklı bulduğum kulalıklardan oluşuyor. Bahsettiğiniz kulaklığı denemedim. Denediğim JBL'leri beğenmediğim için incelemelere bakıp koymak da istemedim.

Güzel bir konu olmuş hocam keşke kablolu kulaklıklar içince böyle öneri bulsam.

Güzel bir konu olmuş hocam keşke kablolu kulaklıklar içince böyle öneri bulsam.
Hocam o iş zor. Çinli arkadaşlarımız o kadar çok ürün üretiyor ki adeta dipsiz kuyu. Bluetooth kulaklıklarda en azından kendilerini kanıtlamış markalara bakıyoruz çünkü kulağımıza taktığımız bataryalı bir cihaz sonuçta.

@ıvx şimdilik bu rehbere bakıp en azından terimleri öğrenebilirsiniz. Konularınızı düzgün ayrıntıyla açarsanız düzgün öneriler de alırsınız. "400TL kulaklık önerisi" diye yazınca her şey öneriliyor çünkü.

Hocam o iş zor. Çinli arkadaşlarımız o kadar çok ürün üretiyor ki adeta dipsiz kuyu. Bluetooth kulaklıklarda en azından kendilerini kanıtlamış markalara bakıyoruz çünkü kulağımıza taktığımız bataryalı bir cihaz sonuçta.

@ıvx şimdilik bu rehbere bakıp en azından terimleri öğrenebilirsiniz. Konularınızı düzgün ayrıntıyla açarsanız düzgün öneriler de alırsınız. "400TL kulaklık önerisi" diye yazınca her şey öneriliyor çünkü.

Şu anki kulaklığımdan memnunum fakat Discord'daki boğuk sesden dolayı bir kablolu kulaklık arayışına gittim denk getirirsem bir tane almayı düşünüyorum rehber için teşekkürler.

Şu anki kulaklığımdan memnunum fakat Discord'daki boğuk sesden dolayı bir kablolu kulaklık arayışına gittim denk getirirsem bir tane almayı düşünüyorum.
Oyun kulaklığıysa direk konu açın arkadaşlar yardımcı olur. Bahsettiğiniz boğuk ses olayı bluetooth kulaklıklarda hep oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı