Her Bütçeye Uygun Telefon Tavsiyeleri

Çoğu telefonu ben de öneririm. Ufak tefek değişiklikler ile bende aynı bir liste hazırlardım sanırım. Mesela Mate 9 olabilir 2100-2200 TL civarına. Onun haricinde 1800 TL bandına MI Note 2 modeli eklenebilir.
O konuda ben de fikrimi belirteyim. Mi note 2 kamerası kötü diye duymuştum. Ekran deneyimi mubtemelen muhteşem. Batarya ömrü tarzı diğerler gayet iyi olacaktır. Kamera pek tatmin edici değil. Mate 9 ise inanmayabilirsiniz de ama S8 modelinden çok daha hızlı bitiyor. Birisi de 6 aaat ekran süresi alındığını söylüyordu. Performans olarak P10'dan geri kalmaz. Kamera yine muazzam. Yine de çok güç tüketiyor nedense. Ekran deneyimi müthiş.

1400 TL bandına yeni önerim.
Xiaomi Mi Max 2 64 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı
2200 TL.
Xiaomi Mi Note 2 Dual Sim (İthalatçı Garantili) Fiyatı
Huawei Mate 9 (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri

1200 civarına Mi5S yok, ben bulamadım. Listeye dikkatli bakarsan X Compact'ı görebilirsin.
Mi Max 2 güzel bir cihaz. Genel bakıldığında müthiş, ama telefon kocaman. Taşınabilirlik yok gibi. Bunu göz ardı edince zaten her şeyiyle çok iyi. Ama göz ardı edilemeyecek kadar büyük. Cebe koymak zor. Mutlaka taşıyor.

Bir de ekstra bir bilgi vereyim. P9 lite 2017 alacaksanız kesinlikle altın rengi alın. Muazzam bir şey. Önü de altın rengi ve sarı sarı değil. Çok güzel bir renk...

Bir de 2400 civarına V20 eklenebilir. Ve ayrıca 2000 civarına da HTC 10 eklenebilir.

Son düzenleme:
V20'nin kamera sorunu var o riski alamam, HTC 10 fiyatları sabitlenemediği için onu da eklemiyorum. Piyasası sabit olan cihazları ekliyorum hep. Max 2 bence kadın telefonu veya çanta taşıyan erkek telefonu özel bir cihaz zaten ama hardware olarak fiyatına göre çok çok iyi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı