Her dört beş açılışta bir mavi ekran hatası

RealRoyals0

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar kafayı yiyeceğim. Her 4-5 açılışta bir bu hatayı alıyorum, bazen touchpad gidip geliyor.

Sürümüm: Windows 10 Home Single Language.
Yeni format atıldı.

Dosya Ekleri

• 40E3A968-A367-43EB-9F9A-D6DAF3194346.jpeg
    40E3A968-A367-43EB-9F9A-D6DAF3194346.jpeg
    1,4 MB · Görüntüleme: 37
Bu videoya bakabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam Laptop
@Şafak Tunga Metin
Arkadaş daha yeni formatladığını söylüyor, neyin virüsünden bahsediyorsunuz?

Büyük ihtimalle HDD arızası. HD Tune Error Scan sonuçlarını ve Health sekmesinden ekran görüntüsü paylaşır mısınız? Error Scan yaparken Quick Scan seçeneğini kaldırın.
Hocam size daha kolay nereden ulaşabilirim

Hocam Laptop

Hocam size daha kolay nereden ulaşabilirim
Arkadaşa ulaşacak bir durum yok. Yapamadığınız yer varsa yardımcı oluruz. HD Tune'yi indirin. Zaten açtığınız da error scan ve health gibi kısımları göreceksiniz. Yukardan SSD'yi seçin ve error scan'e gelip Start'a basın. Quick scan işaretliyse kaldırın. Ayrıca health kısmının da ekran görüntüsünü alıp buraya atın. Aynı şekilde error scan bölümünün de. Test uzun sürebilir.

Ss
Arkadaşa ulaşacak bir durum yok. Yapamadığınız yer varsa yardımcı oluruz. HD Tune'yi indirin. Zaten açtığınız da error scan ve health gibi kısımları göreceksiniz. Yukardan SSD'yi seçin ve error scan'e gelip Start'a basın. Quick scan işaretliyse kaldırın. Ayrıca health kısmının da ekran görüntüsünü alıp buraya atın. Aynı şekilde error scan bölümünün de. Test uzun sürebilir.
windows hangisine kuruluysa ona demi hocam

İkisini de yapmanız daha sağlıklı olur. Sonuçta diğer diskiniz de olan bir sorun da mavi ekran verdirebilir. Bu arada benim de harddiskim bozuk sanırım. Ben de yenisini alacağım.
Tamamdır hocam yani anakartta sıkıntı yoktur diyorsunuz
İkisini de yapmanız daha sağlıklı olur. Sonuçta diğer diskiniz de olan bir sorun da mavi ekran verdirebilir. Bu arada benim de harddiskim bozuk sanırım. Ben de yenisini alacağım.
SSD için tarama bu;

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    2,6 MB · Görüntüleme: 15
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı