Her ekran kartı yüksek Hz'i destekler mi?

ensozcil

Hectopat
Ben kendim 120 Hz ekran aldım laptop için ama aklıma bir soru takıldı. Acaba işlemci veya ekran kartı 120 Hz destekler mi veya bir problem yaratır mı?
  • İşlemci: i5 8250U
  • Ekran kartı: MX150

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı çıkmaz. LoL veya CS:GO oynamak için aldıysanız iyi yapmışsınız. Yüksek grafikli FPS oyunları için yetersiz bir ekran kartı 120 Hz etkisini hissedemeyebilirsiniz.

Bu laptop için gereksiz olmuş. Ekran kartınız zayıf. Görüntü alırsınız ama israf olmuş biraz.
Benim oynadığım oyunlar yüksek grafik istemeyen ama yüksek Hz gerektiren oyunlar olduğu için sorun yok benim için.
Sıkıntı çıkmaz. LOL veya CS:GO oynamak için aldıysanız iyi yapmışsınız. Yüksek grafikli FPS oyunları için yetersiz bir ekran kartı 120 Hz etkisini hissedemeyebilirsiniz.
Aynen öyle. CS:GO'da 120 FPS alayım Low yaparsam bana çok faydası olur. Ayrıca PUBG Lite oynuyorum, onda rahat 100 FPS.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı