Her fen lisesi benzer midir?

Eğer okuduğunuz Fen Lisesi, şehirde eski bir Fen Lisesiyse, sıkıntı olmaz. Güzel okuldur. Ancak son yıllarda her tarafa açtılar, onlardan emin değilim.

O her zaman doğru olmuyor, Antalya'da en yüksek puanla girilen Antalya'nın ilk fen lisesi olan Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi'nin kadrosunu komple dağıttılar. Şimdi öğrenciler taşıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
O her zaman doğru olmuyor, Antalya'da en yüksek puanla girilen Antalya'nın ilk fen lisesi olan Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi'nin kadrosunu komple dağıttılar. Şimdi öğrenciler taşıyor.

Devletin ayrımcı politikası yüzünden olabilir mi?
Olabilir, ama benim köyümde dahil çoğu köyde böyle. Bazen sadece köyler değil şehirler.

Sen merak etme ben de doğuluyum. Bana da terörist denildiği için bir başkasına terörist demem. Ülkede her türlü mizah yapılıyor. Sadece "Hakkari "deki fen lisesinde adam bile doğranabilir." dememe mi taktın? Ben sadece şaka ile karışık bir cevap verdim. İstanbul dışındaki bütün illerde hemen hemen sorumsuz ve kavgacı öğrenciler fen liselerine düşebiliyor. Hakkari derken sadece örnek verdim.

Sen merak etme ben de doğuluyum. Bana da terörist denildiği için bir başkasına terörist demem. Ülkede her türlü mizah yapılıyor. Sadece "Hakkari "deki fen lisesinde adam bile doğranabilir." Dememe mi taktın? Ben sadece şaka ile karışık bir cevap verdim. İstanbul dışındaki bütün illerde hemen hemen sorumsuz ve kavgacı öğrenciler fen liselerine düşebiliyor. Hakkari derken sadece örnek verdim.

Nerelisiniz hocam?

Geri
Yukarı