Her gece 1 kilo patates kızartması yemek çok zararlı mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cola yerine bazen zararlı olmasın diye pepsi içtiğimde oluyor. Baydığı zaman çaya geçiyorum.
Tat olarak pepsi daha hoş olsada kolanın tadı genel olarak hoşuma gitmiyor bu ayrı mesele de, yaptığınız çok zararlı. Tam bir obur olmama rağmen reflüm olduğu için sizin dediğinizi 1 gece bile yapsam acı çektiğim oluyor.

Tat olarak pepsi daha hoş olsada kolanın tadı genel olarak hoşuma gitmiyor bu ayrı mesele de, yaptığınız çok zararlı. Tam bir obur olmama rağmen reflüm olduğu için sizin dediğinizi 1 gece bile yapsam acı çektiğim oluyor.
Sizin reflünüz olabilir benim yok. Ben colamla beraber yoğurtlu patateslerimden yemeye gidiyorum. Öncelikle kızartma lazım. Off ziyafet çekeceğim ağzım sulanıyor Fırat Sobutay'ın yeni videolarına da bakmam gerekiyor.

Ben bi problem göremedim afiyet olsun.

Sizin reflünüz olabilir benim yok. Ben colamla beraber yoğurtlu patateslerimden yemeye gidiyorum. Öncelikle kızartma lazım. Off ziyafet çekeceğim ağzım sulanıyor Fırat Sobutay'ın yeni videolarına da bakmam gerekiyor.

Sucuklu yumurta yapin bari patatesten iyidir.

Olsa zaten böyle bir şeyi uzun süredir devam ettiriyor olamazdınız. Ama ileride reflüden de büyük sorunlar oluşabilir sizin için böyle beslenmeye devam ederseniz :( .

Sucuğu patatesle aynı tavada kızartıp yemek daha cazip geliyor. Sonuçta yumurta alamıyorum tanesi 3 lira.
Bu arada kaç adet kola içtiğini sorabilirmiyim o kadar patatasin yanında?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı