Çözüldü Her gün 18.50'de gidip 10.30'da gelen internet

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

arabaci_58

Hectopat
Merhaba, iş yeri adresinde hem telefon hattı hem de internet hattı TurkNet üzerinden geliyor. 2 haftayı aşkın süredir her gün dadika şaşmadan aynı saatte telefon bağlantısında sorun olmamasına rağmen internet bağlantısı tamamen kopuyor modemde durum ışığı kırmızıya düşüyor, herhangi bir yavaşlama, gitme/gelme gibi bir durum değil internet tamamen yok oluyor.

Modem sıfırlandı.

TurkNet kutuya bakması için Türk Telekom'dan ekip gönderdi: Sorun yok bağlantılara bakıldı, siz hızınızı düşürün ondan olabilir dediler 75 MB olan hızımı 50'ye düşürdüm değişen bir şey yok.

TurkNet'teki arkadaşlar arıza kaydı oluşturduktan sonra gün içerisinde bakıyorlar bağlantı var sorun yok deyip kaydı kapatıyorlar, her gün aynı durumu anlatıp dejavu yaşıyorum.

Bu sorun neden kaynaklanabilir? Nasıl çözülebilir?

Zorlayıp teknik ekiplere durumunuzu bağırmaktan başka şansınız yok, TurkNet taraflı çok sorun yaşıyorum özellikle arıza konularında hiçbir şekilde anlatamıyorsunuz derdinizi 😀😀

Merhaba, iş yeri adresinde hem telefon hattı hem de internet hattı TurkNet üzerinden geliyor. 2 haftayı aşkın süredir her gün dadika şaşmadan aynı saatte telefon bağlantısında sorun olmamasına rağmen internet bağlantısı tamamen kopuyor modemde durum ışığı kırmızıya düşüyor, herhangi bir yavaşlama, gitme/gelme gibi bir durum değil internet tamamen yok oluyor.

Modem sıfırlandı.

TurkNet kutuya bakması için Türk Telekom'dan ekip gönderdi: Sorun yok bağlantılara bakıldı, siz hızınızı düşürün ondan olabilir dediler 75 MB olan hızımı 50'ye düşürdüm değişen bir şey yok.

TurkNet'teki arkadaşlar arıza kaydı oluşturduktan sonra gün içerisinde bakıyorlar bağlantı var sorun yok deyip kaydı kapatıyorlar, her gün aynı durumu anlatıp dejavu yaşıyorum.

Bu sorun neden kaynaklanabilir? Nasıl çözülebilir?
Merhaba, konuyla ilgili açılan destek kaydınızın numarasını paylaşır mısınız?

Merhaba, konuyla ilgili açılan destek kaydınızın numarasını paylaşır mısınız?
Son açtığım destek kayıt numarası : 67637262

Arkadaşlar her gün dalga geçer gibi şu kadar saattir bağlantınız var sorun kalmamış yazıyorlar her bildirimin sonuna. Her gün 18.54 ya da 18.55'te bağlantı kopuyor 2 dk şaşmıyor her gün aynı dakikada. Sabahta 11 gibi geliyor, sağlamasını bağlantı durumundan yapabilirsiniz, devamlı arkadaşlar ilgileniyor deniliyor ama dönüşte yok

Son açtığım destek kayıt numarası : 67637262

Arkadaşlar her gün dalga geçer gibi şu kadar saattir bağlantınız var sorun kalmamış yazıyorlar her bildirimin sonuna. Her gün 18.54 ya da 18.55'te bağlantı kopuyor 2 dk şaşmıyor her gün aynı dakikada. Sabahta 11 gibi geliyor, sağlamasını bağlantı durumundan yapabilirsiniz, devamlı arkadaşlar ilgileniyor deniliyor ama dönüşte yok
Kontrol ettiğimde altyapı ekiplerine önceliğiniz için bilgi verilmiş. Güncel bilgi alarak gelişmeleri sizinle paylaşacağız.

Merhaba, ben ilgili ekiplerle iletişime geçerek aciliyetinizi ileteceğim. En hızlı şekilde çözümleyeceğiz.
Sanırım telefon aramalarındaki “yardımcı olma” burada da devam ediyor, Ekiplere iletiyoruz sorunu anladık diyip her gün başa dönmeye devam ediyoruz. En son komedi şekilde online hizmetlerdeki arkadaşlar utanmadan “24 saattir hattınızda kesinti olmadığını görüntüledik” yazabilmişler. Çok yazık

Şaşırılmayan konu, özellikle konuyu takip ettim ve yaşadığım çoğu sorunun, adımın aynısını yaşıyorsunuz. Benzer bir durum yaşıyordum, hatsal durumlarımın grafiklerine kadar attığımda aynı cevabı aldım. Sonra ekiplerinizi gönderin ekiplerinizi gönderin diye diye sonunda göndertmem sonucu düzelebilmişti. Umarım sizin de düzelebilir.

Sanırım telefon aramalarındaki “yardımcı olma” burada da devam ediyor, Ekiplere iletiyoruz sorunu anladık diyip her gün başa dönmeye devam ediyoruz. En son komedi şekilde online hizmetlerdeki arkadaşlar utanmadan “24 saattir hattınızda kesinti olmadığını görüntüledik” yazabilmişler. Çok yazık
Merhaba, ben tekrar ekiplerimizle iletişime geçerek şikayetinizi ve sorunun devam ettiğini ilettim. Öncelikli olarak takibini sağlıyor olacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı