Her Gün Çiğ Köfte Yemek

asdddxaw

Hectopat
Yer
İstanbul
Spor yaptığım için her gün et yiyorum ve bunun yanında yeşillikte yemem gerekiyor sindirim için ama durmadan markete sebze almak için gitmeye üşeniyorum onun yerine her gün 5 TL'lik çiğ köfte alsam roka, maydanoz, göbek, marul ve limon derken zaten 3 3,5TL Oluyor çiğköfte de bulgurdan yapıldığı için gayet sağlıklı bir besin bence ayrıca 1.5 TL'ye gelmiş oluyor. Aklıma böyle bir şey geldi de mantıklı mı sizce? :D

Ben de okulda her öğle arası çiğköfteciye gidiyorum. Hiç bir zararı dokunmadı bana fakat arkadaşın dediği gibi sonra artık bıkarsın.
Bıkarsam ailedekiler yer önemli olan yeşilliği. :D
Bir süre sonra bıkarsın :D
Midene oturur. Daha çok, sağlıksız duruma gelirsin.
Böyle bir şey olacağını sanmıyorum. :)
Hocam ne gerek var al yeşilliğini mis gibi salatanı yap. Bende spor yapıyorum, dün pazardan 6 demet yeşillik aldım yetmediği zaman marketten alırım. Spor yapmaya üşenmiyorsun ama markete gitmeye mi üşeniyorsun? Yapma bunu. :D
Markete ve pazara çıkmayı hayatım boyunca hiç sevmemişimdir. :D

Pek sağlıklı olduğunu düşünmüyorum ben. Tavuk göğsü ve yağsız yeşillik salatası iyi bir ikili olabilir. Çiğköfteyi ara sıra kaçamak yapmak için yersin.

Pek sağlıklı olduğunu düşünmüyorum ben. Tavuk göğsü ve yağsız yeşillik salatası iyi bir ikili olabilir. Çiğköfteyi ara sıra kaçamak yapmak için yersin.
Salata yağsız olur mu yahu? Zeytinyağını üstünde gezdireceksin, limonunu sıkacaksın mis gibi.

Salata yağsız olur mu yahu? Zeytinyağını üstünde gezdireceksin, limonunu sıkacaksın mis gibi.
:D Kilo almaya çalışıyorsan yap tabi. Kimse bişey demez bende sendenim yoksa. :DDefinasyon antremanı yapıyosan unut yağlı beslenmeyi. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı