Geleneksel Çiğ Köfte Günleri

Haluk Sekendiz

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Editör
Ev halkı çiğ köfte istedi, dayamadım :)

t9tpn.jpg

t9tuy.jpg

t9tx5.jpg

Ellerine sağlık Haluk abi, bir günde Technopat ekibi olarak bize yap, hep beraber ziyafet çekelim ;)

- "This is madness..."
+ "Nö... DİZ İZ ÇİKÖTEEE!"

Eline sağlık, afiyet olsun. Etli miydi yoksa sadece bulgur mu? Vejeteryan çiğ köfte heh. Dün akşam birayla, Migros'tan aldıklarım feci gittiler.

Tanıdık manıdık bulursan Adana'dan Denizli'den nar ekşisi veya Mersin dolaylarından Turunç ekşisi getirmen sağlığın için faydalı olur - piyasadaki çoğu şeyde glukoz şurubu var aklında olsun. Şalgam için de mevsimi değil ama olsun bulursan getirt, acısı ayrı şişede :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Nefis görünüyor :rolleyes: Size afiyet olsun :)
Uzun zaman oldu yemeyeli. Benim de canım çekti. Ev halkına bir duyurayım bakalım ne diyecekler :D

Haluk hocam siz nerelisiniz?

Memleket İzmir.

Ellerine sağlık Haluk abi, bir günde Technopat ekibi olarak bize yap, hep beraber ziyafet çekelim ;)

İstanbul'a gelirsem ofiste toplanırız.

- "This is madness..."
+ "Nö... DİZ İZ ÇİKÖTEEE!"

Eline sağlık, afiyet olsun. Etli miydi yoksa sadece bulgur mu? Vejeteryan çiğ köfte heh. Dün akşam birayla, Migros'tan aldıklarım feci gittiler.

Tanıdık manıdık bulursan Adana'dan Denizli'den nar ekşisi veya Mersin dolaylarından Turunç ekşisi getirmen sağlığın için faydalı olur - piyasadaki çoğu şeyde glukoz şurubu var aklında olsun. Şalgam için de mevsimi değil ama olsun bulursan getirt, acısı ayrı şişede :)

Normalde et kullanıyorum ama çocuklar etsiz olsun diye ısrar edince vejeteryan tarzı yaptım. İş yerinde Adana'lı arkadaşım vardı, sağolsun ne zaman gitse şalgam suyu ve limon getirirdi. Şimdi emekli moduna girdiğim için, artık eskide kaldı o günler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı