Her Gün Çiğ Köfte Yemek

Bir süre sonra tuvalete beton dökmeye gidersin🤣 Spor yaptığın için vücudundaki su kaybı yüksek olur. Ayrıca bulgur da suyu çok fazla emen bir besin öğesidir. Dehidrasyon geçirmeye kadar gidebilir belki.

Bir süre sonra tuvalete beton dökmeye gidersin🤣 Spor yaptığın için vücudundaki su kaybı yüksek olur. Ayrıca bulgur da suyu çok fazla emen bir besin öğesidir. Dehidrasyon geçirmeye kadar gidebilir belki.
Su kaybının pek dokunacağını sanmıyorum günde 4lt su içiyorum:D
:D Kilo almaya çalışıyorsan yap tabi. Kimse bişey demez bende sendenim yoksa. :DDefinasyon antremanı yapıyosan unut yağlı beslenmeyi. :D
Valla ben şuan definasyondayım normal şartlarda yumurtayı haşlayarak yemem gerekiyor ama ben tereyağıyla tavada yapıyorum. :D

1 dürüm: 4 TL desek
2. dürüm: 8 TL.
İçecekle sana 10 TL'ye gelir.

Kasapta tavuk gögsü 10 TL. Alıyorsun haşlıyorsun, yanına da az yağlı pirinç pilavı yapıyorsun. Sporcunun yemeği budur. Haftada 1 falan yenir de her gün yenmez. Yararından çok zararı olur. Özellikle de sporcuya.

Ha ben zaten tavuğumu, etimi yiyorum diyorsan ona vereceğin parayla git meyve, çerez vb. al. Daha faydasını görürsün.

1 dürüm: 4 TL desek
2. dürüm: 8 TL.
İçecekle sana 10 TL'ye gelir.

Kasapta tavuk gögsü 10 TL. Alıyorsun haşlıyorsun, yanına da az yağlı pirinç pilavı yapıyorsun. Sporcunun yemeği budur. Haftada 1 falan yenir de her gün yenmez. Yararından çok zararı olur. Özellikle de sporcuya.

Ha ben zaten tavuğumu, etimi yiyorum diyorsan ona vereceğin parayla git meyve, çerez vb. al. Daha faydasını görürsün.
Kuruyemişi de alıyorum pilavımı tavuğumu da alıyorum meyvemi de alıyorum, tek eksik yeşillik.

Spor yaptığım için her gün et yiyorum ve bunun yanında yeşillikte yemem gerekiyor sindirim için ama durmadan markete sebze almak için gitmeye üşeniyorum onun yerine her gün 5 TL'lik çiğ köfte alsam roka, maydanoz, göbek, marul ve limon derken zaten 3 3,5TL Oluyor çiğköfte de bulgurdan yapıldığı için gayet sağlıklı bir besin bence ayrıca 1.5 TL'ye gelmiş oluyor. Aklıma böyle bir şey geldi de mantıklı mı sizce? :D
Valla ben bisiklet sürüyorum zaten bittiğimde cidden bitmiş oluyorum çiğ köfte çok güzel gidiyor 2 yıldır bıkmadan yiyorum, benim için mantıklı yeter ki çiğ köfte yiyorum, ayrıca DH/FR karışımı yaptığım için çok bitkin düşüyorum 4 saate ama böyle bir zevk anlatamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı