Her gün internetiniz kopuyor/gidiyor mu?

prototurk78

Kilopat
Daha fazla  
7 Aylık TurkNet kullanıcısıyım. TT'den TurkNet'e geçtiğim ilk günden beridir akşam saatlerinde internetim gidiyor ve süresini bilmediğim (beklemeye tahammül edemiyorum. Modemi açıp kapatınca geliyor) süreye kadar gelmiyor. Bunu her gün yaşıyorum. Defalarca destek kaydı açmama rağmen sorunum çözülmedi.

TurkNet dahil diğer internet sağlayıcıları kullananlar internetiniz her gün mutlaka gidiyor mu? Sizin mesajlarınıza göre TurkNet'ten ayrılıp tekrar Türk Telekom'a geçiş yapacağım. Tek bu sorunu ben mi yaşıyorum?

TurkNet dışındaki kullanıcılar da yazarsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben daha yeni Millenicom'a geçtim. Şimdilik iyi. Keenetic modem kullanıyorum. Bölgesel bir sıkıntı ise yine problem yaşayabilirsiniz.
Hocam sizin geldiğinizi duyduğumda çok mutlu oldum, yüzümde bir tebessüm oldu. Konu için ise TT kullanıyorum, kesinti olmadı ama dün çok çok ağır oldu. Technopat'a 30 saniyede girdim. Pardon, internet kesilmedi ama kullanılamıyordu.

Son düzenleme:
Hayır öyle bir sıkıntım yok. Altyapı değerlerin nasıl? TurkNet'ten önce var mıydı?
TT iken yoktu. Pahalı geldiği icin ayrılmıştım.
Öyle bir sıkıntı yaşamıyorum. Herkes yüklendiği için ani kopmalar olmasın?
Öğlen saatlerinde de gittiği zamanlar oluyor.
Genel bir sorun Türk Telekom'da yine böyle.

Benim günlerce gitme sorunum yok. Bazen 15dk. Bazen 30dk. Ama mutlaka her gün gidiyor. Tamda böyle işin olduğu zaman gidiyor. Çileden çıkaracak düzeye geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı