Türk Telekom mu, Türknet mi ?

Krashen

Hectopat
Daha fazla  
Konu başlığında belirttiğim gibi. Anladığım kadarıyla Türknet hattımıza ne kadar hız geliyorsa direkt o hızla interneti kullanabiliyoruz. Ama bu kesinti yapmaz mı ? Türknette kesinti yaşar mıyım? şu an Türk Telekom kullanıyorum. Hangisi daha iyi yardımcı olursanız sevinirim :)

Hep yazdım ve yazmaya devam edeceğim, sizde bu bilgiyi sık sık dile getirin :)

ISP yani TurkNet, TT, SOL vb. gibi firmaların performansı bölgeden bölgeye, sokaktan sokağa değişiyor. Yani TT'den TurkNet'e geçip çok memnun olan kişiler var aynı şekilde TurkNet kullanırken TT'ye geçip çok memnun olan kişi var.

Tamamen o bölgede verilen hizmet performansına bağlı.

Senin bahsettiğin olay, yani hattın ne kadar hız kaldırıyorsa sonuna kadar kullanma sadece YAPA için geçerli, YAPA kapsamında olduğu anlaman için hız sorgulayınca "Tebrikler, aktif altyapımızdasın" gibi bir yazı çıkıyor.

YAPA'da değil isen VAE sisteminden hizmet alıyorsun ve orada 35 Mbps'e kadar indirme 3-4 Mbps'e kadar yükleme hızı sunuluyor.

Taahhüt yok ben denerim, beğenmezsem aboneliğimi sonlandırırım şeklinde düşünmelisiniz, yoksa eziyet gibi gelebilir.

YAPA iseniz hız bilgisi hariç böyle yazıyor;
turknet.PNG

SuperOnline bence en iyisi. Ben TTNET kullandığım zamanları hatırlarım internet gidip gelirdi neyse ki 2013 yılında SuperOnline fiber'e geçtim şu an mutlu ve huzurluyum.

Hep yazdım ve yazmaya devam edeceğim, sizde bu bilgiyi sık sık dile getirin :)

ISP yani TurkNet, TT, SOL vb. gibi firmaların performansı bölgeden bölgeye, sokaktan sokağa değişiyor. Yani TT'den TurkNet'e geçip çok memnun olan kişiler var aynı şekilde TurkNet kullanırken TT'ye geçip çok memnun olan kişi var.

Tamamen o bölgede verilen hizmet performansına bağlı.

Senin bahsettiğin olay, yani hattın ne kadar hız kaldırıyorsa sonuna kadar kullanma sadece YAPA için geçerli, YAPA kapsamında olduğu anlaman için hız sorgulayınca "Tebrikler, aktif altyapımızdasın" gibi bir yazı çıkıyor.

YAPA'da değil isen VAE sisteminden hizmet alıyorsun ve orada 35 Mbps'e kadar indirme 3-4 Mbps'e kadar yükleme hızı sunuluyor.

Taahhüt yok ben denerim, beğenmezsem aboneliğimi sonlandırırım şeklinde düşünmelisiniz, yoksa eziyet gibi gelebilir.

YAPA iseniz hız bilgisi hariç böyle yazıyor;
Eki Görüntüle 319473
Ya arkadaş dün sorgulayabiliyordum hızımı bugün sorgulayamıyorum tahmini hızım 24 mbps gösteriyordu aktif altyapıda mıyım bilmiyorum görebilseydim iyiydi :/ Bu arada verdiğin cevap için teşekkür ederim. İnşallah yüksek pingle karşılaşmam
Türknet kullanan arkadaşlarım var gayet memnunlar.
ne anlamda memnunlar ? hangi konularda

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı