Türk Telekom internet kesiliyor

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Merhaba, Türk Telekom kullanıcısı olarak 1 aydır mağdurum. Evimde olan internetim 1 aydır kesiliyor. 2 gün internet varsa 5 gün olmuyor. Bunun için muşteri hizmetlerini kaç kere aradım onu bile hatırlamıyom ama 5-6 kere aramışımdır ortalama. 1 haftadır sorun çözülmüş gibiydi ancak yine kesildi. Şimdi aradım yine her zaman olduğu gibi hata raporu oluşturdular. Sorunu çözmek için ne yapmalıyız dedim müdürlüğe yüz yüze görüşmemiz gerektiğini söylediler. Malum dönemde nasıl müdürlüğe gidip yüz yüze görüşeceğim onu bile bilmiyorum. DLS ışığı falan yanmıyor ancak sorun benimle kaynaklı değil altyapıma uygun 1 ay önce yeni Türk Telekom markalı mödem aldım kendilerinden. Müdürlüğe ulaşmak için bir telefon numarısı falan var mı? Bana yüz yüze görüşmek dışında bir şey yapamazsınız dediler. Yani 1 aydır internetim sürekli kesildiğinden o müdürlüğe virus varken gidersem kötü şeyler yapmadan dönmeyeceğimi biliyorum. Açıkçası artık bıktım bu sorundan. Çözüm önerileriniz var mı?

Sizi oyalıyorlar gibime geldi. Diyeceksiniz ki koskoca Türk Telekom bir sorunu bile halledemiyor mu?
Ben buna para veriyorum ve internet alamıyorum. Ya paramı geri vereceksiniz ya da interneti sağlayacaksınız diyeceksiniz. Yoksa tüketici haklarına başvuracağınızı falan dile getirin zaten hemen üç buçuk atıp hallederler. En kötü bu tarz olaylarda cayma bedeli ödemeden aboneliği iptal edebiliyorsunuz diye biliyorum. Boş verin Türk Telekom'u.

Sizi oyalıyorlar gibime geldi. Diyeceksiniz ki koskoca Türk Telekom bir sorunu bile halledemiyor mu?
Ben buna para veriyorum ve internet alamıyorum. Ya paramı geri vereceksiniz ya da interneti sağlayacaksınız diyeceksiniz. Yoksa tüketici haklarına başvuracağınızı falan dile getirin zaten hemen üç buçuk atıp hallederler. En kötü bu tarz olaylarda cayma bedeli ödemeden aboneliği iptal edebiliyorsunuz diye biliyorum. Boş verin Türk Telekom'u.
Maalesef muhtaç gibi birşeyim. Alt yapım sadece Türk Telekom için uyumlu. Şu aralar hakem heyeti ile uğraşmakta istemiyorum. Zaten son günler kendimi kötüde hissediyorum.
Kaç hız alıyorsunuz? Alt yapı kaldırmıyor olabilir. Modem değerlerini atın.
Ortalama download 16 oluyor. Hız ile alakalı olduğunu sanmıyorum hep bu değerleri alıyordum. İstanbul'un göbeğinde alt yapı sorunu oluyorsa artık ne diyeyim.

Son düzenleme:
Maalesef muhtaç gibi birşeyim. Alt yapım sadece Türk Telekom için uyumlu. Şu aralar hakem heyeti ile uğraşmakta istemiyorum. Zaten son günler kendimi kötüde hissediyorum.

ortalama download 16 oluyor. Hız ile alakalı olduğunu sanmıyorum hep bu değerleri alıyordum. İstanbul'un göbeğinde alt yapı sorunu oluyorsa artık ne diyeyim.
Alt yapısız internet alın derim.

Teşekkür ederim. Altyapı olmayan interneti teyzemler kullanıyordu çok sağlam değildi MOBA oyunlarını profesyonel oynadığımdan sıkıntı çıkarabilir bana. Biraz araştırmalıyım sanırım.

Arkadaşım 100 Mbps Download 80 Mbps Upload alıyor alt yapısız internet ile. Bende Türk Telekom ile onun Speedtest sonuçlarının açılmasını bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı