Her ISS kötüleniyor

suzerain

Hectopat
Arkadaşlar isim vermeyeceğim bir ISS'ye karar verdim biraz araştırma yapayım diyorum, "ona geçme 0.00000005 download 0.0000003 upload alıyorum." Diyenler mi dersin "ayda 2000 TL ödüyorum 2 Mbps download alamıyorum." Diyenler mi dersin. Şu forumda bütün ISS'ler hakkında tonlarca olumsuz yorum mevcut. Tabii ki internet meselesi çoğunlukla altyapı biraz da şans meselesi. Lakin hangi ISS'yi araştırsam 100 tane kötü yorum, taş çatlasın 10 tane iyi yorum görüyorum. Sanırım insanlar kötüyü anlattığı kadar iyiyi anlatmaya hevesli değiller buradan bunu anlıyorum. 15 gündür kafam iyice allak bullak oldu 2 gün sonra taahhüt bitecek hala karar veremedim.

Arkadaşlar isim vermeyeceğim bir ISS'ye karar verdim biraz araştırma yapayım diyorum, "ona geçme 0.00000005 download 0.0000003 upload alıyorum." Diyenler mi dersin "ayda 2000 TL ödüyorum 2 Mbps download alamıyorum." Diyenler mi dersin. Şu forumda bütün ISS'ler hakkında tonlarca olumsuz yorum mevcut. Tabii ki internet meselesi çoğunlukla altyapı biraz da şans meselesi. Lakin hangi ISS'yi araştırsam 100 tane kötü yorum, taş çatlasın 10 tane iyi yorum görüyorum. Sanırım insanlar kötüyü anlattığı kadar iyiyi anlatmaya hevesli değiller buradan bunu anlıyorum. 15 gündür kafam iyice allak bullak oldu 2 gün sonra taahhüt bitecek hala karar veremedim.

Turkcell Superonline alt yapısı varsa ona geçin. Ben yıllardır kullanıyorum, çok memnunum. Modem iyi, internet iyi, müşteri hizmetleri iyi, her yönüyle iyi.

Nerede yaşadığına bağlı olarak en hızlı ve ucuz internete geç internet sitelerinden kaç alacağına bakarak işte. Millet ne derse desin en sonunda sana bağlı olay.

28 yıllık yaşamım boyunca memnun kaldığım tek ISS Kablonet oldu. Her fırsatta överim. Çoğu arkadaşımı da ikna ettim ve memnun kaldılar ancak ikamet ettiğiniz adrese göre ISS’lerin sağladığı hizmet çok değişken olabiliyor. O yüzden arayışınızı çevrenize göre yapmanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı