ISS önerisi

Plency

Hectopat
Şu anda Vodafone Net kullanıyorum.
50/8 değerleri ile 280 TL ödüyorum.
Bu değerlere böyle bir fiyat ödemek pek hoş olmuyor. Bu yüzden sorun çıkarmayacak bir ISS önerisine açığım.
Birçok sağlayıcı sitesinde altyapı sorgulama özelliğinden altyapımın 100 MB desteklediğini gördüm.
TurkNet'ten örnek verirsem, taahhütsüz olmasına rağmen fiyatı 400 TL ve ben TurkNet'e geçtiğimde aradan 3-4 ay sonra zam yapılmayacağını nereden bilebilirim? Bilhassa diğer taahhütsüz firmalar içinde bu geçerli. Ancak yine de sizlerden uygun bir öneri bekliyorum.

Belli bir süre aynı fiyat garantisi istiyorsan Türk Telekom daha iyi olur benim paket de senin ki gibi ben ise 200TL ödüyorum ve bu yıl sonuna kadar da aynı fiyat ödüyorum kendi kişisel tecrübem sağladıkları internet çok iyi olmasa da destek sistemleri hatrı sayılır en azından rahat ulaşıyorsun TurkNet iyi internet sunuyor ama destek kısmının kötü olduğunu söylüyorlar yayıncılar sürekli reklam yapıp duruyor bir sorun oldu mu şıp diye çözerlerde sen ben gibileri çok takmıyorlar😅

Türk Telekom'un fiyatları da ayrı bir garip fiyat biçilmiş, yok efendim ilk 3 ay şu kadar sonraki 9 ay şu kadar. Türk Telekom'da aslında taahhütlü olmasına rağmen sanki taahhütsüz firma politikası yapıyor gibime geldi. Sadece kağıtta taahhütlü ama belirli bir aydan sonra fiyat bir anda en az 1.5-2 katına çıkıyor.

Direk ilk ay 4400~ ödeyip yıl boyunca başka bir ödeme yapmıyor musunuz?
Evet hocam isterseniz Kredi kartına 6 taksitte yapıyorlar.

Direk ilk ay 4400~ ödeyip yıl boyunca başka bir ödeme yapmıyor musunuz?
Bu zaten ücreti alındığı için servis kalitesi ve müşteri memnuniyetini umursamaz bir hizmetle sonuçlanabilir gibi geldi 😂
Yıl dolamadan çıkmak isterseniz paranızı iade ediyorlar çevremde satın alanlar var ben normal kullanıyorum.

Evet hocam isterseniz kredi kartına 6 taksitte yapıyorlar.

Yıl dolamadan çıkmak isterseniz paranızı iade ediyorlar çevremde satın alanlar var ben normal kullanıyorum.

Millenicom kullanıyordum çok memnun değilim ayrıca 380 TL'ye çıkıyor fiyat bu aydan sonra (şu an 340) yıl boyunca sabit kullanabileceksem 6 aylık taksitle TurkNet'e geçmek mantıklı mı sizce? Altyapı TurkNet sitesinde 88Mbps gözüküyor.

Millenicom kullanıyordum çok memnun değilim ayrıca 380 TL'ye çıkıyor fiyat bu aydan sonra (şu an 340) yıl boyunca sabit kullanabileceksem 6 aylık taksitle TurkNet'e geçmek mantıklı mı sizce? Altyapı TurkNet sitesinde 88Mbps gözüküyor.
Bence mantıklı hocam sorunlarınız devam ederse zaten tahütü yok para iadesi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı