ISS önerisi

Teşekkür ederim öneriniz için ama TürkNet hakkında çok fazla şikayet gördüm.

TürkNet hakkındaki şikayetler genelde müşteri hizmetleriyle telefonda görüşememeden kaynaklı. Benim altyapısal sorunlarım genelde 2 günde çözüldü hatta ücretini bile kendileri ödeyip EliTT gönderdikleri bile oldu. Ben memnunum açıkçası.En son müşteri hizmetlerine kim bilir kaç ay önce ihtiyacım oldu :) Taahhüt olmadığından memnun kalmazsan başka firmaya ek ücret ödemeden geçebilirsin (cayma bedeli, vs.)

Son düzenleyen: Moderatör:
TürkNet'in hiçbir yerde bayisi yok. Siz genel kitle ISS'i istiyorsunuz anladığım kadarıyla 16 Mbps'e 100 TL isteyen ISS'lere göz atabilirsiniz. Genç insanların bu kadar yeniliğe kapalı olmasını anlamıyorum. Bayiyi ne yapacaksın dostum? İnternetten ya da telefondan başvuru yapıyorsun. Milenicom'un müşteri hizmetleri mevcut ben müşteri hizmetleri seviyorum diyorsanız ona da göz atabilirsiniz. Bana göre müşteri hizmetleri gereksiz, hiçbir zaman yardım bulamadım o yüzden ekstra para vermenin bir anlamı yok. Altyapı olarak dediğiniz gibi Telekom'un altyapısını kullanıyor. Çoğu ISS bu şekilde çalışıyor zaten.

Evet haklısınız bunca yıldır Türk Telekom kullanıyordum TürkNet'i yeni yeni tanıdım üstüne şikayetleri görünce geri çekmiştim kendimi zaten Türk Telekom'un hizmetinden memnun kaldığım söylenemez dediğiniz gibi TürkNet'e geçiş yapacağım teşekkür ederim herkese.

ben ttnetten fazla ücret istemesi nedeniyle millenicoma yeni geçiş yaptım. çok memnunum keşke daha önce geçseydim ttnet pahalı. hattım vdsl 50 destekliyor. millenicom taahhütsüz 35 mbits sınırsız 80 tl. 1 ay bedava kod: 62ABC1DE

Ben TTNET'ten fazla ücret istemesi nedeniyle Millenicom'a yeni geçiş yaptım. Çok memnunum keşke daha önce geçseydim TTNET pahalı. Hattım VDSL 50 destekliyor. Millenicom taahhütsüz 35 mbits sınırsız 80 TL. 1 ay bedava kod: 62abc1'de.

Türk netten baktığımda altyapım 75 fakat Millenicom 85 gösteriyor karasız kaldım bende.

Bu şekilde.
1590065814280.png

Son düzenleme:
Hat 91 maksimum gösterse bile alabileceğin hız 75-85 bandı. 85 zorlar hatta. TürkNette 85 TL'ye 100 mbps downloadlı pakete geçip hattın kaç destekliyorsa (belirttiğim aralıktaki gibi) alabilirsin. Hangi firmayı seçtiğin pek önemli değil ama şunu bil orada 91 yazıyor diye 91 alamazsın :)

Hat 91 maksimum gösterse bile alabileceğin hız 75-85 bandı. 85 zorlar hatta. TürkNet'te 85 TL'ye 100 Mbps downloadlı pakete geçip hattın kaç destekliyorsa (belirttiğim aralıktaki gibi) alabilirsin. Hangi firmayı seçtiğin pek önemli değil ama şunu bil orada 91 yazıyor diye 91 alamazsın :)

Pekâlâ teşekkür ederim dikkate alacağım dediklerinizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı