Her modifiye yaşam tarzı değildir

• Konuyu başlatan İbrahim TAPU
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 4B
Ayrıca fena takık olduğum bir durumda kamyonların arka da çamurluğunun olmaması. Acaip taş fırlatıyor, seyir halinde cama taş fırlattı aklım çıktı. Camı da çatlattı. Trafik polisi olsam kamyonlara çamurluk için, diğer araçlara da eksoz için sağlı sollu ceza döşerim. :)

Gece 2,30’ da evin önünden egzoz sesi ile geçenlerin geçmişlerine rahmet okumaktan kendimi alamıyorum.

palifulli geçmiş olsun.

Bulunduğum ilçede son 3 yılda oldukça fazla Tofaşcılar göze batmaya başladı. Devlet bir ara eski araçları piyasadan kaldıracaktı. Ne oldu bilmiyorum? Bu yasanın çıkmasını dört gözle bekliyorum.

Bizim trafik kuralları biraz gevşek bence daha yeni yeni kurallar ağırlaşıyor. Diğer ülkelerde belli egsoz desibel ölçümlerle trafiğe bırakılıyor. Bizde tofaşa ABARTICI takarlar birde damarlı bir türkü çalarlar sende yazın pencere açık televizyon izlersin. Birden BHOOOMMM diye o geçer ya o an alıcan tüfeği kafasına sıkacan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gece gece güzel bir sohbet dönüyor galiba ama ben yokum. :) palifulli kullanıcı isimli arkadaşım geçmiş olsun. Sohbete katılmak isterdim fakat birkaç işim var PC ve telefonun servisiyle(Samsung) ilgili. Kısa zamanda halledebilirsem katılacağım sohbetinize.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı