Her parçası değişmiş iPhone SE 2020 5500TL'ye alınır mı?

FurkanGok

Hectopat
Ekran ve batarya değişmiş, True Tone pasif Touch ID aktif bir iPhone SE 2020 var. Fiyat 5.500 TL ve uygunuma geldi. Sizlere de sormak istedim sizce alınır mı? Elimde kalır mı? Derdim satmak değil uzun süre kullanmak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende farkındayım hatta belki orijinal parçaları alınıp satılıp yerine yan sanayi bile takılmıştır fakat dediğim gibi derdim parça orijinalligi değil kullanım deneyimi kamerası işlemcisi. Kafamdaki sorun elimde kalacak bir durum olur mu?

Hocam illa iPhone olsun demiyorsanız Redmi Note 10S var o fiyata çok daha iyi olur sizin için. Eğer sorunuza gelecek olursak cihaz tecrübeli birinin elinden geçtiyse ve anakart işlemsizse alınır ama önermiyorum. Genelde mahvediyorlar telefonları biraz fazla para kazanmak için.

Arkanı dön kaç hocam :)
O kadar mı ya 😅

Hocam illa iPhone olsun demiyorsanız Redmi Note 10S var o fiyata çok daha iyi olur sizin için. Eğer sorunuza gelecek olursak cihaz tecrübeli birinin elinden geçtiyse ve anakart işlemsizse alınır ama önermiyorum. Genelde mahvediyorlar telefonları biraz fazla para kazanmak için.
Aslında bütçem kısıtlı değil 12 13 bine xr bulabilirsem 11 vs düşünüyorum ama fiyatı ucuz geldi ve ayni deneyimi yaşayacaksam 3 4 bin lira ucuz olsa ne olur diye dusundum fakat çok net mesajlar geliyor almayacağım 😂

Yanlış bilgi vermiş olmayayım, bu bilgiden pek emin değilim ama True Tone özelliği pasif olan iPhone telefonların ekranlarının orijinal olmadığını biliyorum. Ekran yan sanayi olabilir.

Ekran ve batarya değişmiş, True Tone pasif Touch ID aktif bir iPhone SE 2020 var. Fiyat 5.500 TL ve uygunuma geldi. Sizlere de sormak istedim sizce alınır mı? Elimde kalır mı? Derdim satmak değil uzun süre kullanmak.

Hocam ekran ve batarya değişmiş ise pek bir problem göremedim yani bunlar olabilecek şeyler. Özellikle batarya değişmesi çok normal o cihaz için. Önemli olan takılan parçaların kalitesidir ama fiyatı gayet uygun bence alınır.

Yanlış bilgi vermiş olmayayım, bu bilgiden pek emin değilim ama True Tone özelliği pasif olan iPhone telefonların ekranlarının orijinal olmadığını biliyorum. Ekran yan sanayi olabilir.

True Tone pasif ise buradan çıkarabileceğimiz tek net sonuç ekranın değişmiş olmasıdır.
Değişen ekran orijinal dahi olsa True Tone pasif kalır çünkü True Tone değişilen ekranda kalmıştır. Özel bir cihazı var onun ve True Tone aktarımı yapılabiliyor. Çakma ekrana bile True Tone aktarımı yapılıyor.
Yani demem o ki True Tone pasif ise, ekran kesinlikle değişmiştir. True Tone aktif ise, ekran gene değişmiş olabilir.

Hocam ekran ve batarya değişmiş ise pek bir problem göremedim yani bunlar olabilecek şeyler. Özellikle batarya değişmesi çok normal o cihaz için. Önemli olan takılan parçaların kalitesidir ama fiyatı gayet uygun bence alınır.
Fiyatı benide çok cazip ediyor fakat sorun şu pil için bilinmeyen parça yazıyor, hani alıp orijinal bir bataryayı ben bile taktırmak hâla gayet piyasanın altına gelecek

Yeni konular

Geri
Yukarı