Her şeyi gereksiz indiriyor musunuz?

oliber

Kilopat
Daha fazla  
Bende değişik bir huy var ve gördüğüm resmi indiriyorum ve sonra PC'de bir yerlerde kalıyor bir daha bakmıyorum bile. Ama silmekte istemiyorum aynı şekilde filmler ve diziler. Sizde de böyle bir şey var mı? Yoksa tek bende mi var? :D

Bir arkadaşım var senin yaptığını hem bilgisayarda hem telefonunda yapıyor. Telefonun tarayıcısında 1000'den fazla sekme açıktı abartmıyorum. Sorduğumda sonra bir ara bakarım diye açık bırakıyorum diyordu:) Telefon artık kasılma yaşıyordu bildiğin:)

Ben bilgisayarımın derli toplu olmasını isterim önemsizleri silmem ama bir klasörde birleştirim sağda solda olmaz.

En son 3-4 sene önce zalımlar collection indirip arşivini yapmıştım. Sohbetlerde mesajlaşırken uygun anlarda atardım arkadaşlara, onlar da bana atar eğlenirdik. :D
Ama sonra kendime Neden? dedim. Ne gerek var bunları bilgisayarda tutmaya? Ardından bir hışımla hepsini sildim. Artık sadece çekindiğim fotoğrafları arşivliyorum.

Bu arada şunu buraya bırakayım...
brad-pitt-komando.jpg

Bir ara bilgisayarımda o kadar gereksiz dosya vardı ki kısayollar ve dosya adlarıyla masaüstüne yazılar yazıyordum. Sonra hepsi formatlar ile yok oldu. 1 yıl formatlamamıştım bilgisayar hurdalığa dönüşmüştü yer kalmadıkça HDD ekleyip duruyordum kısaca dediğinle aynı durumdu. Sonra format atınca bir baktım boş alandan bol şey yok.

Ama bazıları var ki masaüstünde dosyadan yer kalmıyor. Ben ne yazık ki o mertebeye erişemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı