Torrent oyun indiriyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Fur1907kan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Ben oyunları alacak param olmadığında Torrent'den indiriyorum. Daha sonra o oyunu alacak param olsa da Torrent'den indirip oynadığım için orjinaline para veresim gelmiyor. Tabii her oyun için geçerli değil bu olay. Çok sevdiğim bir oyunsa ve fiyatı iyi düşmüşse o zaman alıyorum. Siz genellikle oyun çıkar çıkmaz para verip alıyor musunuz yoksa fiyatını düşmesini mi bekliyorsunuz?
Bu arada önceki konu kaldırılmış nedenini anlamadım millet çok orijinal alıyor mu? Merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 senedir hiç korsan oyun indirmedim. Fakat bir oyuna 300 TL’den fazla veremem. Şu ana kadar o kadar pahalı oyun PC’ye çıkmadı fakat çıkarsa mecbur korsan indirip oynayacağım. İndirim gibi şeyler olursa yapımcıya destek amaçlı oyunu satın alabilirim. Lakin şu anlık hiçbir oyunu korsan oynamıyorum.

Çok eski, artık satışı olmayan oyunları mecbur korsan kullanıyorum.

Çok pahalı oyunları da genelde kiralıyorum, bazen korsan kullandığım da oluyor.

Bazen alsam bile korsan kullanıyorum çünkü PC'de kutulu oyun devri bittiği için sürekli internet bağlantısı istiyor.

Torrent kullanmıyorum ne oyun için ne başka birşey için o ara oyuna ayıracak bütçem varsa satın alıyorum yoksa 1 ay erteliyorum :D

Yahu elin almanı 60 birime alıyor direkt oynuyor. Bizde çok pahalı ve param da yok.
Her oyun 500 TL değil demiş şimdi oyunu 250 TL'den sayalım 3 tane oyun almaya kalksak 750 TL. Şimdi paramda yok, bedava indirmek yerine neden bu kadar para vereyim?

Artı -5 Eksi
Yanlış olan bir şeyi savunacaksanız bu konuyu açmanızın bir anlamı yok. Tonlarca oyunlara indirim geliyor. Her oyunu oynamak ya da almak zorunda değilsiniz. Bir kafeye gittiğinizde harcadığınız paralar gözünüze gelmiyor, bir giyim mağazasına girdiğinizde veya bir aksesuar aldığınızda o para zorunuza gitmiyorsa oyun veya yazılım fark etmeksizin bunlara verdiğiniz para da zorunuza gitmemeli.

Teşekkürler. 🥰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı