Torrent oyun indiriyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Fur1907kan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Ben oyunları alacak param olmadığında Torrent'den indiriyorum. Daha sonra o oyunu alacak param olsa da Torrent'den indirip oynadığım için orjinaline para veresim gelmiyor. Tabii her oyun için geçerli değil bu olay. Çok sevdiğim bir oyunsa ve fiyatı iyi düşmüşse o zaman alıyorum. Siz genellikle oyun çıkar çıkmaz para verip alıyor musunuz yoksa fiyatını düşmesini mi bekliyorsunuz?
Bu arada önceki konu kaldırılmış nedenini anlamadım millet çok orijinal alıyor mu? Merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
500 TL değil 250 TL mesela Cyberpunk 250 TL şimdi bu oyun korumasız çıkacak ve oyunun yapımcıları Torrent'den indiren adam oyunu beğenirse nasıl olsa satın alır diyorlar. Şimdi ben bu oyunu torrent indirmeliyim?

Artı -4 Eksi
Vermiyorum ki zaten. Anlamadığım şey, neden her oyunu oynamak zorunda hissediyorsunuz?

Herkesin bahanesi, 500TL verilmez oyuna. Ben 1 tane görmedim 500TL'ye oyun, hadi var diyelim, indirimler ne güne duruyor? Toplam değeri 500TL olan 3 oyunu toplam 80 liraya aldım mesela?

Sadece kendinizi avutursunuz bu bahane ile.
Gerçekten öyle, sanki her oyunu çıktığı gün oynamak gibi bir zorunlulukları varmış gibi bahane üretiyorlar. Örneğin Valhalla'dan önceki 2 AC oyunu bu sene ciddi indirime girdi, peki bu oyunları çıktığı gün çok pahalı diyerek korsan oynayanlar indirimdeyken satın aldı mı? Hiç zannetmiyorum.

Kardeşim sana yalan borcum mu var Allah Allah niye yalan söyleyeyim?

Artı -1 Eksi
Forum genel olarak indirim zamanlarını bekleyerek oyun alıyor. AAA oyunları ise forumda mesleği olanlar satın alıyor. PC oyunları genelde 300 TL civarında seyrediyor. 500 TL'lik oyunlar genel olarak PS 5'te yer alıyor.
AC Valhallayı herkes 500TL sanıyor.Arkadaşlara oyunu aldığımı söliyince yerden yere vurdular 500 lira verilirmi diye halbuki oyun 250TL.

Hiç Torrent kullanmadım. Eskiden crack oyun indiriyordum fakat geçen gün bıraktım ve tüm hepsini sildim. Half-Life 2 ve Left 4 Dead 2 bana yetiyor.

Bu arada hala bilgisayarımın lisans anahtarı crack :D Yakında 4 GB RAM alınca Windows 10'a geçeceğim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı