Her şeyi kansere bağlamak

Zel

Hectopat
Yer
/POC/
Dostlar merhaba, iyi günler. Ben bu günlerde her şeyi kansere bağlamaya başladım. Ve mutsuz oluyorum. 5 doktorda o kadar inceleyip, ilgilendi. Ve hiçbir şey olmadığı ortaya çıktı. Fakat Google'a bir girdiğimde kanserden kansere geçiriyor. Sizce bir psikolojik destek almam gerekiyor mu? Ve sürekli korktuğum kanser kolondu. Fakat doktorum bana "yaşından ziyade, sende bulgular yok ki" dedi. Ayrıca yaşım 16, "Bu yaşında nasıl olabilirsin ki?" dedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanserden korkmanızın bir anlamı yok sağlıklı beslendiğiniz ve en önemlisi fazla radyasyona maruz kalmadığınız sürece sorun olmaz kanser yapan şeyler genelde ya GDO lu besinler ya da dediğim gibi bir dış etken olan radyasyon.

Aynısını bende yaşadım geçen sene kafama o kadar takıyordum ki başım dönüyordu, bayılacak gibi oluyordum, doktora gidiyordum her hafta acile ama hiçbir şey çıkmıyordu. Kafana takma bence özellikle tek başıma kaldığımda geliyordu aklıma bu düşünceler o yüzden sosyal değilsen sosyal ol ve kafana takmamaya çalış.

Kanserden korkmanızın bir anlamı yok sağlıklı beslendiğiniz ve en önemlisi fazla radyasyona maruz kalmadığınız sürece sorun olmaz kanser yapan şeyler genelde ya GDO lu besinler ya da dediğim gibi bir dış etken olan radyasyon.
Hocam ben son yıllarda özellikle çok sağlıklı besleniyorum diyetisyenim Yasin bey sayesinde. Fakat bir kaç şey olsun hemen google'a yazdığımda kanser çıkınca strese girdim.

Aynısını bende yaşadım geçen sene kafama o kadar takıyordum ki başım dönüyordu, bayılacak gibi oluyordum, doktora gidiyordum her hafta acile ama hiçbir şey çıkmıyordu. Kafana takma bence özellikle tek başıma kaldığımda geliyordu aklıma bu düşünceler o yüzden sosyal değilsen sosyal ol ve kafana takmamaya çalış.
Evet hocam genellikle yalnızım. Şimdilik 10 günlüğüne kuzenlerime gideceğim. Sonra da arkadaşlarımla oyun oynayacağım ve psikoloğa gitmeyi planlıyorum.
Psikolog bu gibi sorunlar ve mutsuzluklar, depresyonlar için var, vakit kaybetmeden en yakın psikoloğa uğrayın.
Hocam şuan da tatile gidiyorum. İnşallah dönünce gideceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı