Her şeyi kafaya takmak

Bu babalardan az çekmedik. Kimin benim gibi kafada kurduğunu farketsem, hep ailevi sorunları var. Yeter ya. Doğurmayın dövcecekseniz aç koyacaksanız 10 yaşında çocuğu.

Babama diyorum, gideriz diyor. Şimdiye kadar ne bir şey yaptı. Doktara gitmeyi sadece ağrın olduğu zaman sanıyor.
Son durum. Dün psikiyatriye gittim. Diğer anksiyete bozuklukları diye görmüştüm reçetede. Prozac adında bir ilaç yazdı. Bilgisiyara girmemem gerektiğini söylememiş babama. Bilgisiyarla alakası yok cidden. Sıkıntıdan ölüyorum evde artık.

Son düzenleme:
Arkadaşlar her şeyi çok fazla takıyorum, rahatsız edecek derece. Bu durumda iken halsizlik çöküyor, zar zor nefes alıyorum, ellerim terliyor. Diğeri ise en olacak en kötü şeyi düşünüyorum. Bu şeyler ilaçlar, doktorlar ile geçer mi? Hayatımı etkiliycek durumda çünkü. Psikiyatriye gitmeyi düşünüyorum, doğru mu sizce? Yaşım 14 daha.

Dostum bu çoğu insanın karantina sürecinde yaşadığı şeyler emin ol 10 kişiden 3'ünde var herkesin farklı korkusu var. Psikolojik tedavi alman senin için çok iyi olur.

Arkadaşlar her şeyi çok fazla takıyorum, rahatsız edecek derece. Bu durumda iken halsizlik çöküyor, zar zor nefes alıyorum, ellerim terliyor. Diğeri ise en olacak en kötü şeyi düşünüyorum. Bu şeyler ilaçlar, doktorlar ile geçer mi? Hayatımı etkiliycek durumda çünkü. Psikiyatriye gitmeyi düşünüyorum, doğru mu sizce? Yaşım 14 daha.

Hocam aynı durumdayız.

1626817049940.png

Bu durumu böyle ifade etmekten başka çarem yok.

Geri
Yukarı