Her tartışmayı küfür ile halletmeye çalışan kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aynen öyle. Ben bu kişilere cevap vermediğim için içimde az da olsa bir pişmanlık var. Sizce cevap vermeye değer mi?
Hocam böyle kişilere değmez. Öyle insanlar zaten birbiriyle konuşurken çoğu kez küfür ederler Onun ailesine sövsen pek bir şey değişmez onun için ama sanki biz Hıyarız biz şeref yoksunuyuz bi onlar hayırlı evlat. Ne yani sen gelip ailevi değerime sövdüğünde ben gülecekmiyim ? Herkesı kendileri gibi zannediyorlar. Durup dururken de ediyorlar. Köpek bile 2 havlar kendi yerine gider anlar senin onu takmadığını.

Stres attırıyor fena küfür edince insan yoksa telefonu falan parçalayası geliyor.

Olay kendini tutmak zaten. Adamın annesine sövünce iyi hissediyorsan kendi seviyen. Onun bir suçu yok belki evde fasulye ayıklıyor.

Ağır küfür ayrı bir şey ben basit küfürlerden bahsediyorum yalnızsan veya arkadaşlar arasındaysan basit küfürler normal bence.

Nasıl basit küfürler? Gerizeka vb. değildir umarım.

Bir Discord sunucusuna katılmıştım adını vermeyeceğim. Orada sövüş odası diye bir şey vardı. Herkes birbirine küfür ediyordu ölülerine bile küfür ediyorlardı. Bende neden böyle bir şey yapıyorsunuz bu yanlış bir şey demiştim. Bunlar da kendilerini savunuyordu. İnsanlar istediklerini yapar falan diyordu. Ölüye küfür etmek nedir ben böyle bir saygısızlık görmedim. Siz ne düşünüyorsunuz böyle insanlar hakkında?
Sunucu siyahi insanlar ile alakalı mı çok tanıdık geldi bana.

Olay kendini tutmak zaten. Adamın annesine sövünce iyi hissediyorsan kendi seviyen. Onun bir suçu yok belki evde fasulye ayıklıyor.

Nasıl basit küfürler? Gerizeka vb. değildir umarım.
Burada söylersem ban yerim ama direk. Arkadaş çevresinde veya yalnızken bir insan küfür edebilir ya sanki burada konuşanlar hayatı boyunca hiç küfür etmiyorlar.

Geri
Yukarı