Bedende kendini en iyisi gören kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkalarından birilerine koşa koşa başlık açtırıp ağlattıklarına göre Gigachad ayarında kişiler olma ihtimalleri yüksek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkalarından birilerine koşa koşa başlık açtırıp ağlattıklarına göre Gigachad ayarında kişiler olma ihtimalleri yüksek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim görüşüm belli diğer kişilerin ne düşündüğünü merak ettim ve böyle olan varsa benim gibi yapabilirler diye bir tavsiye verdim boş yapmamıza gerek yok. Lütfen

Bilmiyorum ya futbol falan bana boş geliyor kaldı ki ne kadar boş beleş adam tanıdıysam hepsiyle futbol konuşabiliyorsun. Oynayanı oynadığı sürece sevmiyorum bu bahsedilen tipteki insanları ise ekstra ekstra sevmiyorum. Belki de senelerce boş taksici dolmuşçu muhabbeti dinlemekten ben ön yargılı davranıyorumdur orasını bilemeyeceğim.

Oynayanı oynadığı sürece sevmiyorum.

Yanlış anlaşılmak istemem evde 7/24 top sektirmiyorsanız veya gelip benimle futbol muhabbeti döndürmeyecekseniz sizlerle bir sıkıntım yok. Oynayan oynasın lafım kimseye değil düşüncemi belirttim sadece.

Son düzenleme:
Bilmiyorum ya futbol falan bana boş geliyor kaldı ki ne kadar boş beleş adam tanıdıysam hepsiyle futbol konuşabiliyorsun. Oynayanı oynadığı sürece sevmiyorum bu bahsedilen tipteki insanları ise ekstra ekstra sevmiyorum. Belki de senelerce boş taksici-dolmuşçu muhabbeti dinlemekten ben ön yargılı davranıyorumdur orasını bilemeyeceğim.

Yanlış anlaşılmak istemem evde 7/24 top sektirmiyorsanız veya gelip benimle futbol muhabbeti döndürmeyecekseniz sizinle bir sıkıntım yok.

İlk cümlenin cevabı: Herkes futbolu biliyor. Neredeyse en ünlü spordur ve oynayan oynayamayan bütün erkekler konuşur, hatta kızlar da konuşur.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk cümlenin cevabı: Herkes futbolu biliyor. Neredeyse en ünlü spordur ve oynayan oynayamayan bütün erkekler konuşur.

Herkes futbolu biliyor? Bütün erkekler konuşur?
Demek istediğinizi anladım ama bu genellemeler doğru değil. Kelime seçimi olarak "çoğu" gibi daha az kapsayıcı kelimeler kullanmalıydınız.

Hatta kızlar da konuşur.

Dar sokaklarda kör bıçaklara geleyim de bunlara denk gelmeyeyim.

Son düzenleme:
Yazım ve noktalamaya dikkat etmezsen düzeltirler tabii. Düzgün yazmadığımız her metin moderatör için beyaz sayfa gibidir istediği gibi tutar düzeltir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı