Çözüldü Her Windows Update'de gelen AMD driverlarının siliniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

redlions

Hectopat
Yer
Rivia
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığım gibi her Windows'un yaptığı güncellemeden sonra AMD driverları kendi kendine siliniyor. Genelde 2-3 saat içerisinde kendi kendine sorun düzelirdi ancak şu an sorunum düzelmedi. DDU ile driverı tamamen kaldırıp WHQL driverı kurdum ancak hala sorunum düzelmedi. Yaşayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows 10 Home kullanıyorum bunun sonucu olabilir mi?
Arkadaşlar sorunu bir şekilde çözdüm. DDU ile ne alakaysa Nvidia ve AMD grafik driverlarını kaldırdım daha sonra da Windows Update'i daha önceden açık tutarak driverları denetledim. Şu anlık bir sorunum yok.

Yardımlarınız için @katabolizma @Ascendency @AJFA @Yumak sizlere çok teşekkür ederim.
Başlıkta da yazdığım gibi her Windows'un yaptığı güncellemeden sonra AMD driverları kendi kendine siliniyor. Genelde 2-3 saat içerisinde kendi kendine sorun düzelirdi ancak şu an sorunum düzelmedi. DDU ile driverı tamamen kaldırıp WHQL driverı kurdum ancak hala sorunum düzelmedi. Yaşayan var mı?
DDU ile kaldırınca Windows Update'i engelle seçeneğini de işaretliyorsun değil mi? Onu işaretleyip DDU ile kaldır. Ardından kur driveri.

DDU ile kaldırınca Windows Update'i engelle seçeneğini de işaretliyorsun değil mi? Onu işaretleyip DDU ile kaldır. Ardından kur driveri.
Şimdi öyle denedim gene aynı hocam.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-04-10 171503.png
    Ekran görüntüsü 2021-04-10 171503.png
    2,4 MB · Görüntüleme: 83

Yani herhangi bir sorun bulamamış. Herhangi bir oyuna girip kaç FPS alacağınızı deneyin. YouTube'daki videolarla karşılaştırın, aynıysa sürücü kuruludur.
Valorant 10-15 FPS falan alıyorum hocam başkasına deneyemedim hemen ama bu bile yeterli bence.
Bu da bende işe yaramadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı