Her yoruma durduk yere bayrak atıp "Türk'ün gücünü göreceksiniz" yazanlar

416227

Hectopat
Makaleler
1
Evet arkadaşlar, bu insanlar artık gerçekten durduk yere bizi rezil etmeye başladığını düşünüyorum. Vatan haini değilim, linç etmeyin. Geçenlerde bir video gördüm, videoda bir motorun iyi anları derlenmiş, Kenan Sofuoğlu'nun kesiti de var. Yorumlarda herkes bayrak atıp Türk'ün gücünü göreceksiniz yazmışlar. Askeri vs. konularda olsa iyi de, kendi üretmediğin bir şeyin sadece hız testini Türk yapıyor diye bu kadar havanın saçma olduğunu düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Sen ne diyorsun vatan haini😡😡😡😡(!!!!). Şaka bir yana çok utanmaya başladım bu tipler yüzünden.

Epey etkileşimi olan bazı sayfaların paylaştığı bizle ilgili herhangi bir posta atılan yorumlarda "Turks coming." mesajını sık görmeye başladım. Bu pek hoşuma gitmiyor.

Sizin bahsettiğinize ise anlatımınıza göre tam olarak katılmıyorum. Kenan S. bu alanda belirli bir üne sahip ve onun da videonun bir kısmında olması doğal, güzel. Bizden birisinin de orada olduğunu görerek "Kenan S. - Türk bayrağı" tarzı bir yorum kabul edilebilir. "Türk'ün gücünü göreceksiniz." gibi bir yoruma da pek rastladığım söylenemez.

Gidip de Türkler ile alakası olmayan şeylere atmasın küçük düşürdüğünü düşünüyorum. Şarkıları bile Türklerin askeri gücüne bağlayanlar var.
İnan kimse kimseyi küçük düşürmüyor, başkaları umursamıyor bile bu tarz ufak şeyleri. Biz sadece böyle gıcık olarak kendi içimizde birbirimizi küçük düşürüyoruz o kadar.

Bırakın insanlar sevinsin. Gurur duysunlar. Bu kötü bir şey değil. En fazla insanların yüzünde farklı bir tebessüm bırakmış olunur o kadar.

Geri
Yukarı