Her zaman kullandığım sitede pop up çıktı

zoro043

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Her zaman kullandığım bir web sitesinde geziyordum bir anda böyle bir site çıktı:
Güvenlik.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir şey indirmedim 6 yıldır kullandığım site. Açıldığı gibi kapattım daha sayfa yükleniyordu.

Windows defender ile sırasyıla hızlı tarama tam tarama çevrim dışı tarama yaptım bişey çıkmadı galiba biraz paranoyakım (;

Torrent kullanmak suç değil hatta yasal bir şey. Bazı yazılım üreticileri dosyalarını torrent ağı üzerinden sunuyor. Yasal olmayan şey, korsan kullanmak.

Neyse, meselemiz şu şunu kullanıyor bu bunu kullanıyor değil. Her koyun kendi bacağından asılır.

Sisteminize bir Internet Security yazılımı kurun. Ücretli arıyorsanız Kaspersky, ücretsiz arıyorsanız Comodo kullanabilirsiniz. Ardından kurduğunuz yazılımla tam tarama yapın. Defender kimi zaman yetersiz kalabiliyor.

Bu tür pop-up siteleri virüs içerikli olabiliyor.

Ekleme: Ayrıca "Bu siteyi sık kullanıyorum, hiçbir şey olmadı, ileride de bir şey olmaz." dememek lazım. İşimizi sağlama almak gerek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı