Herhangi bir kanıt yokken yalancı nasıl anlaşılır?

Hocam 3 tane kanıtımı buldum. Geriye 3-4 tane daha kaldı onlara verdiğim bir kanıt yok maalesef.
Sen bulamasan bile sadece yöneticilerin ulaşabileceği konsol vb bir yerde kayıtlıdır.
Bir yerlerde vardır o merak etmeyin. Şimdi sahip olduğunuz kanıtları kaydedin rahatınıza bakın xD

Hocam 3 tane kanıtımı buldum. Geriye 3-4 tane daha kaldı onlara verdiğim bir kanıt yok maalesef.

Hocam bu Roblox. Büyük ihtimal Türkiye'ye böyle bilgileri vermezler.
Sen de haklısın
Şu anlık buldukların da yeterli olur belki bir trade geçmişin var adamlarla sonuçta.

Bir yerlerde vardır o merak etmeyin. Şimdi sahip olduğunuz kanıtları kaydedin rahatınıza bakın xD.

Sen de haklısın.
Şu anlık buldukların da yeterli olur belki bir trade geçmişin var adamlarla sonuçta.

Adopt me adlı oyunda vardı oradan aldım 3 kayıtımı. Fakat geriye kalan murder mystery 2 mi ne öyle bir oyunda trade geçmişi gibi bir şey yok maalesef.

Adopt me adlı oyunda vardı oradan aldım 3 kayıtımı. Fakat geriye kalan murder mystery 2 mi ne öyle bir oyunda trade geçmişi gibi bir şey yok maalesef.
Hmm o halde başınıza kastettiğiniz şeyin gelmesini istemiyorsanız basit bir şekilde oyun envanterinizi ara ara kontrol edin. Verdiğiniz eşyalar geri tradelendiğinde ekran görüntüsü alın. Bu yalan söylediklerini gayet rahat bir şekilde ortaya çıkartır

Hmm o halde başınıza kastettiğiniz şeyin gelmesini istemiyorsanız basit bir şekilde oyun envanterinizi ara ara kontrol edin. Verdiğiniz eşyalar geri tradelendiğinde ekran görüntüsü alın. Bu yalan söylediklerini gayet rahat bir şekilde ortaya çıkartır.

Hocam onu kontrol edemiyorum maalesef. Trade ettiğim için trade ettiğim kişide oluyor onlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı