Herhangi bir şeyi soğutmak için eşya önerisi

Zeuszeus2023

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Belki Yazılımcı
Hem sessiz fanım var hem sesli hızlı fanım var.
Alternatif yoksa en hızlılarından ve sessizlerinden almak isterim.
Normalde bilgisayar için kullanırım ama başka şeylerde var. O yüzden sesli alabilmeği kabul edebilirim eger en hızlısı ise.
Yoksa hep sessiz alırdım.

Kısaca önceliğim hızlı fan ama sessiz olanlardanda almak istiyorum ama hepsi soğutmakta, ısıyı dağıtmakta iş görmeli.

Sadece N11 kullanıyorum.

RPM değerlerini bulunca fanlarını söylerim. Kimisi hızlı ve sesli, kimisi orta hızda ama sessiz, kimisi ise olmasa da olur gibi yavaşcacık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam konudan bağımsız çok değişik bir anlatım stiliniz var belirtmek istedim. Fan olarak bütçe belirtirseniz daha faydalı cevaplar alabilirsiniz.

Hocam konudan bağımsız çok değişik bir anlatım stiliniz var belirtmek istedim. Fan olarak bütçe belirtirseniz daha faydalı cevaplar alabilirsiniz.
Maksimum 50 liralık fanlar.
Başka birşey daha pahalı ise ama daha genel soğutuyorsa belki o da olabilir.

Nasıl yazı yazdığıma çokta dikkat etmiyorum kurallar haricinde. Sonuçta anlaşılıyor.
Pekde umrumda değil.

Maksimum 50 liralık fanlar.
Başka birşey daha pahalı ise ama daha genel soğutuyorsa belki o da olabilir.

Nasıl yazı yazdığıma çokta dikkat etmiyorum kurallar haricinde. Sonuçta anlaşılıyor.
Pekde umrumda değil.
Forum kurallarına uyuyorsunuz da türkçe kurallarına pek uyduğunuz söylenemez. 50 liraya tavsiye edebileceğim bir fan yok maalesef.

Forum kurallarına uyuyorsunuz da türkçe kurallarına pek uyduğunuz söylenemez. 50 liraya tavsiye edebileceğim bir fan yok maalesef.
Forum kuralları zaten türkçe kurallarına bağlı.
Nerede hata yaptığımı söyleyebilir misiniz?

Forum kuralları zaten türkçe kurallarına bağlı.
Nerede hata yaptığımı söyleyebilir misiniz?
Hocam bir sürü yazım yanlışınız var. Yazım yanlışını geçtim cümle kuruş tarzınız biraz sıkıntılı. Devrik cümleleriniz özellikle. İsterseniz eve geçince detaylı bir cevap yazayım nereler yanlış nereler doğru. Biz %100 doğru yazılmış bir yazı beklemiyoruz fakat en azından biraz anlaşılabilir olun ki her okuyan rahatça anlayabilsin. Böylece belki daha hızlı yanıt bulursunuz sorularınıza.

Hocam bir sürü yazım yanlışınız var. Yazım yanlışını geçtim cümle kuruş tarzınız biraz sıkıntılı. Devrik cümleleriniz özellikle. İsterseniz eve geçince detaylı bir cevap yazayım nereler yanlış nereler doğru. Biz %100 doğru yazılmış bir yazı beklemiyoruz fakat en azından biraz anlaşılabilir olun ki her okuyan rahatça anlayabilsin. Böylece belki daha hızlı yanıt bulursunuz sorularınıza.
Bence sadece örnek verin hatalarıma.

Ben nedense hata görmedim. Unutmuşta olabilirim.

Anlaşılır olduğunu düşünüyorum.

Başlıktaki soruya cevaben: Buzdolabı. Her şeyi soğutuyor.
Ama mesajın içeriğinden bir şey anlamadım.
Buzdolabı aslında soğutmuyor. Isıyı dışarı aktarıyor.

Hem bilgisayarı ve elektronik şeyleri sokamam.

Peltier gibi örnek veren bekliyordum.

Neresini anlamadığınızı söyler misiniz?

Bence sadece örnek verin hatalarıma.

Ben nedense hata görmedim. Unutmuşta olabilirim.

Anlaşılır olduğunu düşünüyorum.

Buzdolabı aslında soğutmuyor. Isıyı dışarı aktarıyor.

Hem bilgisayarı ve elektronik şeyleri sokamam.

Peltier gibi örnek veren bekliyordum.

Neresini anlamadığınızı söyler misiniz?
Cümleleriniz devrik ve anlam bütünlüğü barındırmıyor. Kendinizi ifade edemiyorsunuz.

Cümleleriniz devrik ve anlam bütünlüğü barındırmıyor. Kendinizi ifade edemiyorsunuz.
Tek seferlik bişey. Genel olarak söylemenize gerek yoktu."edemiyorsunuz" yerine edememişsiniz.

Neyse çokta önemli değil.

Fan tavsiyesi hakkında yazılsa daha iyi olur.

Geri
Yukarı