Herhangi bir site Technopat'ta yazdığımı alıntılamış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam derdini anlatamamış kaygılı olduğu için sanırım.
@CrescentAngel5000 diyor ki: "ben geçen aylarda kyousuke kousaka adlı kullanıcının konusuna cevap vermiştim, ona internetten uzaklaşmasını önerdim çünkü o zorbalığa uğruyordu. Cevap verdikten birkaç hafta sonra kiwifarms adlı linçleme, taciz etme, doxxing forumunda cevabım alıntılandı. Hayatımın kararmasından korkuyorum. Her yerde adım çıkar, olmadığım kimliklere sokulup taciz edilirim... Çok korkuyorum."

Sonunda Türkçe meali geldi.

Son düzenleme:
Adam derdini anlatamamış kaygılı olduğu için sanırım.
@CrescentAngel5000 diyor ki: "Ben geçen aylarda kyousuke kousaka adlı kullanıcının konusuna cevap vermiştim, ona internetten uzaklaşmasını önerdim çünkü o zorbalığa uğruyordu. Cevap verdikten birkaç hafta sonra Kiwifarms adlı linçleme, taciz etme, doxxing forumunda cevabım alıntılandı. Hayatımın kararmasından korkuyorum. Her yerde adım çıkar, olmadığım kimliklere sokulup taciz edilirim... Çok korkuyorum."
Aslında anladıkta, ciddiye alamadık, ama onu anlıyorum. O tarz şüphelere düştüğüm olmuştu.

Dedikleri gibi, bir sürü kişiye yaşanmış ve o adamlar hayatına devam ediyor, @CrescentAngel5000 size de bir şey olmayacaktır eminim.

Aslında anladıkta, ciddiye alamadık, ama onu anlıyorum. O tarz şüphelere düştüğüm olmuştu.

Dedikleri gibi, bir sürü kişiye yaşanmış ve o adamlar hayatına devam ediyor, @CrescentAngel5000 size de bir şey olmayacaktır eminim.

Yok. Bu sadece 113. Sayfa'ya eklemiş. Benden de şüphelenmiş eğer onların işine yarıyormuşum diye. Bu herhalde bizden biri, oturumdan çıkıp biz sohbet ederken benim ekran görüntümü almış. Bana da sempatik biri demiş ama tosun da demiş, tavsiyeyi yanlış verdim diye. Ama asıl uğraştığı kyousuke kousaka.

Bu arada neden bazı insanlar sitelere koymak için hesaptan çıkıyor?

Son düzenleme:
Adam her cümlesini farklı bir zaman diliminden yazıyor.

Esenler, karabayır mahallesi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı