Herkes benimle dalga geçiyor

Xboxcu

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam ben 16 yaşında bir insanım.
Ben küçüklükten beri zayıf bir insanım.
Şu zamanda boyuma göre falan zayıfım.
Ve biri bana bu zayıflığımı anlatırsa 3 gün aklımdan çıkmaz. Bizim sülalede bana sürekli sıska, iskelet, zargana dediler kilo al dediler.
Bunları unutmuşken dün amcam geldi. Yanında kızıda vardı. Bana biraz kilo al kızımdan bir farkın yok dedi ve hala kafama takıyorum. Amcamı çok severim bu arada argo yazmayın. Size paylaşmak istedim. Önerirsiniz kilo nasıl almalıyım? Boyum 1.71 kilom 58 60.

Üstteki arkadaş doğru söylemiş, ''Nasıl kilo almalıyımı değil nasıl bunları takmamalıyımı çözmen lazım.''

Bende yıllardır zayıfım ve kilo alamıyorum. Bu yüzden doktor doktor geziyorum. Çölyak hastalığı ve gluten alerjisinden şüphelendim, ama ikisi de değilmişim. Neyim var halen bilmiyorum. Belki bağırsakta parazit vardır diye 1 kutu hap bile kullanmıştım, hiç faydası olmadı.

Arkadaşlar selam ben 16 yaşında bir insanım.
Ben küçüklükten beri zayıf bir insanım.
Şu zamanda boyuma göre falan zayıfım.
Ve biri bana bu zayıflığımı anlatırsa 3 gün aklımdan çıkmaz. Bizim sülalede bana sürekli sıska, iskelet, zargana dediler kilo al dediler.
Bunları unutmuşken dün amcam geldi. Yanında kızıda vardı. Bana biraz kilo al kızımdan bir farkın yok dedi ve hala kafama takıyorum. Amcamı çok severim bu arada argo yazmayın. Size paylaşmak istedim. Önerirsiniz kilo nasıl almalıyım? Boyum 1.71 kilom 58 60.

Amcan seni sevmiyor anladığım kadarıyla sevse öyle söyler mi sence bana biri böyle bir şey dese onunla konuşmam işi düşerse yardım etmem kararlı olacaksın.

Amcana kıl kaptım söylesene ona hayatında hiç metoblizma diye bir kavram duymuş mu? Belki metoblizmayla alakalı yani hızlı olan insanlarda ne yapsalar kilo almıyorlar. Laf edenleri de sallama.

Kanser de zayıflığa sebep olabilir. Araştırılması gerekir. Mesela bağırsak kanseri çok sinsi ilerleyen bir kansermiş. Zayıflığın birçok sebebi olabilir, dediğim gibi araştırılması gerek.

Bedenine uygun kıyafetler giy. Ya da oversize da olabilir. Fiziğini kullanman gerek kötülemen değil. Kilolu insanların tarzını zayıf insanlar kullanmamalı. Özgüvenini de eksilmiş bu zayıflığın anladığım kadarıyla. Özgüvenini bu şekilde yeniden kazanabilirsin. Bu arada teselli edecekse sen benden daha kilolusun. Benim boyum 1.76 kilom 55,75. Bana da küçükken çok sıskasın derlerdi büyüdükçe geçiyor bu durum.

Geri
Yukarı