Herkes benimle dalga geçiyor

Sende onları zorbala, başka türlü çıkamazsın bu işin içinden.

Seninle dalga geçenleri takma. Senin üzülmen onlar için bir anlam ifade etmiyor ve inan bana sen her dalga geçileni takmadığın gibi kimsede seni takmıyor. Kendine uğraş bul geliştir kendini.

Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkürler kafaya takmamak elde değil bu bana 4 yaşından beri sürekli söylendiği için travma haline geldi. Ve ben 12 yaşıma kadar aile apartmanında yaşadım yani herkes ile iç içeydim sürekli bunları söylüyorlardı anlamadığım benim küçükken ilaç kullandığımı her gün iğne vurulduğumu bilmiyormuş ve etkilenmiyormuşum gibi telaffuz etmesi kız mualemesi yapmaları sinir edici pek çevreme yansıtmıyorum yaşadıklarımı ama bilmiyorum. Kendimi oyuna vurdum artık. Denizde elbisemi çıkartamıyorum incecik gozukurum diye anlarsınız ya.

Diyetisyen den önce psikologlarla görüşmen daha mantıklı. Kafana takman daha büyük sorun yarın birgün kaşın neden eğri deseler onu da takabilirsin o yüzden kilondan önce insanları umursamamayı çözmen lazım.

Arkadaşlar selam ben 16 yaşında bir insanım.
Ben küçüklükten beri zayıf bir insanım.
Şu zamanda boyuma göre falan zayıfım.
Ve biri bana bu zayıflığımı anlatırsa 3 gün aklımdan çıkmaz. Bizim sülalede bana sürekli sıska, iskelet, zargana dediler kilo al dediler.
Bunları unutmuşken dün amcam geldi. Yanında kızıda vardı. Bana biraz kilo al kızımdan bir farkın yok dedi ve hala kafama takıyorum. Amcamı çok severim bu arada argo yazmayın. Size paylaşmak istedim. Önerirsiniz kilo nasıl almalıyım? Boyum 1.71 kilom 58 60.

Güzel kardeşim günlük 2500 calori al 70 kilo ol 2200e çek. İnternet üzerinden hassas tartı aluyorsun yediğini tartıyorsun. Yemek istediğin şeyi Google üzerinden kalorşlerine bakacaksın. Hesap yapacaksın zor değil. Spor yaparsan tadından yenmez o zaman 2700e çıkar kaloriyi. Sağlıklı beslen demeyeceğim. Elinden geldiğince dikkat et ama yok diyorsan önüne geleni ye sonuç olarak kilo alman lazım.

Kanka bende 190 62 kiloyum aşırı fazla bir zayıflığım var. Sana tavsiyem kimseyi kafana takma ben okulda hala zorbalığa uğruyorum hatta kızlar dalga geçince bayağı koyuyor ama bunu yenmen lazım. Ben yaklaşık 3 aydır spora gidiyorum 5 kilo aldım şartları zorlayarak günde 6000 kalori alıyorum tüm param beslenmeye ve spora gidiyor ama 2 seçeneğimiz var ya sıska kalıp zorbalığa uğrayacağız ya da bunları değiştirmeye odaklanacağız.

Ve biri bana bu zayıflığımı anlatırsa 3 gün aklımdan çıkmaz. Bizim sülalede bana sürekli sıska, iskelet, zargana dediler kilo al dediler.
Bunları unutmuşken dün amcam geldi. Yanında kızıda vardı. Bana biraz kilo al kızımdan bir farkın yok dedi ve hala kafama takıyorum. Amcamı çok severim bu arada argo yazmayın. Size paylaşmak istedim. Önerirsiniz kilo nasıl almalıyım? Boyum 1.71 kilom 58 60.

Taktığınız konu aşırı saçma bence. Aynı şeylere bende maruz kalıyorum. 175-76 boy 58 kilo.

Kilon bence gayet normalde 1.81'im 87-90 kilo fazla geliyor senin boyundayken 1.70'dim 60-70 kilolarımdada çok kilolusun zayıfla diyorlardı.

Geri
Yukarı