Arkadaş sürekli benimle dalga geçiyor

Kavga etmenizi sakın önermiyorum, tabi eğer lisede değilseniz :D, lisedeyseniz iş sicilinize kadar yansıyabilir vallahi. Görmezden gelin falan demeyeceğim, bu tipler aynı sınıftaysanız ve böyle amaçları varsa derste bile yaparlar bulurlar bir şekilde. Bence modern dilde yaptıklarının zorbalık olduklarını, asla bir şey başaramayacakların, çok sıradan bir insan gibi yaşayacaklarını falan onların bağrına basarak söyle, bence bu insanın baya zoruna gider. En azından işe yarıyordu bende, ben de lise de böyle bir arkadaşa sahiptim, sonra onu aşağılamaktan çok ona zayıf bir insan olduğunu dile getirmiştim bizimle gezmemeye başlamıştı, belki de uzaklaşmasının sebebi bunu aynı anda 4 kişi yapmamızdı. Sayıca üstün olmanız çok önemli tartışmalarda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kavga etmenizi sakın önermiyorum, tabi eğer lise de değilseniz :D, lisedeyseniz iş sicilinize kadar yansıyabilir vallahi. Görmezden gelin falan demeyeceğim, bu tipler aynı sınıftaysanız ve böyle amaçları varsa derste bile yaparlar bulurlar bir şekilde. Bence modern dilde yaptıklarının zorbalık olduklarını, asla bir şey başaramayacakların, çok sıradan bir insan gibi yaşayacaklarını falan onların bağrına basarak söyle, bence bu insanın baya zoruna gider. En azından işe yarıyordu bende, benim de lise de böyle bir arkadaşa sahiptim, sonra onu aşağılamaktan çok ona zayıf bir insan olduğunu dile getirmiştim bizimle gezmemeye başlamıştı, belki de uzaklaşmasının sebebi bunu aynı anda 4 kişi yapmamızdı. Sayıca üstün olmanız çok önemli tartışmalarda.
Tınlamaz.

Geri
Yukarı