Herkes hayalini yazsın

Bir şey istediğimde kimse bilmeden anında gerçekleşmesini, tüm derdimin ortadan kalkmasını, kimsenin beni yargılamamasını istiyorum...

Karbon, çok hafif ve kaliteli bir tur bisikleti (düz gidon), şehir merkezine yakın ama sakin bir yerde, sessiz bir ev, aylık karnımı doyurup hobilere vakit ayırabileceğim kadar bir para (4000 lira yeter sanırım), güzel bir elektronik ekosistem, hafif ama çok güçlü bir dizüstü bilgisayar, kaliteli bir arkadaş ortamı, son olarak da güzel bir 125cc scooter. :)

Okula silahlı askerlerin gelmesi ve günü kurtarmam😎.
Karbon, çok hafif ve kaliteli bir tur bisikleti (düz gidon), şehir merkezine yakın ama sakin bir yerde, sessiz bir ev, aylık karnımı doyurup hobilere vakit ayırabileceğim kadar bir para (4000 lira yeter sanırım), güzel bir elektronik ekosistem, hafif ama çok güçlü bir dizüstü bilgisayar, kaliteli bir arkadaş ortamı, son olarak da güzel bir 125cc scooter. :)
Keşke normal şeyler için bile hayal kurmamız gerekmeseydi.🙁

Ne çok büyük ne çok küçük bir hayal benimkisi, refah içerisinde yaşayabilmek. Sanırım bizim ülke için biraz büyük oldu kusura bakmayın. Bir şey alırken fiyatına değil hoşuma gidip gitmemesine göre o ürünü alabilmek, kendime ait bir evde huzur ve sessizlikte yaşayabilmek isterdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı