Herkes hayalini yazsın

Merhaba arkadaşlar, kendime direksiyon seti bakıyordum. Bugün ülkemizde olmayan ne kadar güzel aksesuarlar var. Artık gerçek gibiler neredeyse ama fiyatları tabii ki cep yakıyor. Bazen üzülüyorum, keşke Z kuşağına daha fazla yatırım yapılsa diye siyaseti geçelim. Herkes hayalini yazsın. Benimki yazılımcı olmak çok iyi bir masaüstü bilgisayarım olması ve tabii ki dediğim gibi his veren ekipmanlar.
Üniversite'yi kazanmak. Yazılımcı olmak ve kendimi ispatladık'dan sonra Amerika'ya yerleşmek. İyi yerlere geldik'den sonra yuva kurmak, yeterince paraya sahip oldukdan sonra Dünya'yı gezmek istiyorum. Neden Amerika'da derseniz en basit örnek : Burada bir şey yapmadığımız hal de suçlu olan biz oluyoruz.

( "Yayılma'nın sorumlusu 84 milyon", Fahrettin Koca )
Ben evim de İngilizce mi geliştirip, her gün araştırma yaparken, sebepsiz yere suçlu oldum. Ama kendileri "İftar da toplanma yasak deyip" öbürsü gün toplanıp fotoğraf atan insanlar. Amacım siyaset değil hakkımı savunmak.

Üniversite'yi kazanmak. Yazılımcı olmak ve kendimi ispatladık'dan sonra Amerika'ya yerleşmek. İyi yerlere geldik'den sonra yuva kurmak, yeterince paraya sahip oldukdan sonra Dünya'yı gezmek istiyorum. Neden Amerika'da derseniz en basit örnek : Burada bir şey yapmadığımız hal de suçlu olan biz oluyoruz.

( "Yayılma'nın sorumlusu 84 milyon", Fahrettin Koca )
Ben evim de İngilizce mi geliştirip, her gün araştırma yaparken, sebepsiz yere suçlu oldum. Ama kendileri "İftar da toplanma yasak deyip" öbürsü gün toplanıp fotoğraf atan insanlar. Amacım siyaset değil hakkımı savunmak.
Yok ben değilim. Kabul etmem de. Çıkmıyorum evden.

Vallahi ya. Herkesi sorumlu tutuyorlar.
Ama devlet, bu zor dönemlerde halkına ne yapıyor?
- Gümrük vergisini arttırayım,
- Uludağ, tatil merkezlerini açayım,
- Fiyatları zamlandırayım,
Özellikle şu dolar'ın artması batırdı bizi. Yemin ediyorum yabancı bi arkadaşım var, Uber yaparak kazanabiliyorum diyor. Ben de yediremiyorum onun dediklerini. Hep içime dokunuyor.

Geri
Yukarı