Herkes hayalini yazsın

Merhaba arkadaşlar, kendime direksiyon seti bakıyordum. Bugün ülkemizde olmayan ne kadar güzel aksesuarlar var. Artık gerçek gibiler neredeyse ama fiyatları tabii ki cep yakıyor. Bazen üzülüyorum, keşke Z kuşağına daha fazla yatırım yapılsa diye siyaseti geçelim. Herkes hayalini yazsın. Benimki yazılımcı olmak çok iyi bir masaüstü bilgisayarım olması ve tabii ki dediğim gibi his veren ekipmanlar.
Benim en büyük hayalim büyüdüğümde Kendime çok güzel bi pc alıp youtuber olmak

Yetenekli bir yazılımcı olup iyi bir oyun firmasında çalışmak.

Merhaba arkadaşlar, kendime direksiyon seti bakıyordum. Bugün ülkemizde olmayan ne kadar güzel aksesuarlar var. Artık gerçek gibiler neredeyse ama fiyatları tabii ki cep yakıyor. Bazen üzülüyorum, keşke Z kuşağına daha fazla yatırım yapılsa diye siyaseti geçelim. Herkes hayalini yazsın. Benimki yazılımcı olmak çok iyi bir masaüstü bilgisayarım olması ve tabii ki dediğim gibi his veren ekipmanlar.

RTX 3090'lı sistemim olsun isterdim

Hep hikayeli oyunların hayranı oldum, severek oynadım. İlerde kendi oyun stüdyomu açıp, hayalimdeki oyunu gerçeğe dönüştürmek ve ödüller kazanmak istiyorum. Uçuk bir hayal ama hayallerin sınırı yok. :)
Ben de. Hatta yazılılar bitince belki Java'dan belki C++'dan belki de websitesi oluşturmak için gerekenlerden birini seçip öğreneceğim ama sorunum şu ki benim ne Unity, ne de Unreal Engine kaldıracak bir sistemim yok o yüzden ilk Construct 2'ye bakacağım.
Aslında hayal değil planlarla yaşıyorum. Ama küçük birkaç hayalim var. Çift monitör gibi 😍
Tek monitör neyinize yetmiyor?

Geri
Yukarı