Herkes kendi derdini bu konuya yazsın

Dedem. Dedemi özledim.
Toprağı bol olsun.

Ben de özledim. 3 ay önce COVID'den diğer dedemi kaybettim. Bugün de diğer dedemi kaybettim. Anneannemi de çok özledim o da COVID'den dolayı öldü. Kendim ameliyatlıyım, çok fazla oturamiyorum. Ders çalışamıyorum ve bu sene 12. Sınıfım 2 yıldır adam akıllı eğitim almadım ve şu an ders çalışamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de özledim. 3 ay önce COVID'den diğer dedemi kaybettim. Bugün de diğer dedemi kaybettim. Anneannemi de çok özledim o da COVID'den dolayı öldü. Kendim ameliyatlıyım, çok fazla oturamiyorum. Ders çalışamıyorum ve bu sene 12. Sınıfım 2 yıldır adam akıllı eğitim almadım ve şu an ders çalışamıyorum.
Sonumuz hayır olsun hocam, hayat devam ediyor.

Üniversite bitti. Askerlik bitti. 11 ay oldu eve geleli ve sadece 10 gün çalışıp işi maaş ve çalışma şartları yüzünden bıraktım. Şu an iş arıyorum ve emeğinin karşılığını verebilecek bir iş bulamıyorum. Bazı maaşı yüksek işlerde ise 2-3 iş yapmanı istiyorlar boşuna okuyoruz galiba keşke zamanında kuaför de çalışıp kuaför olabilseydim çok cüzi miktarlarda sermaye ile kendi işimi kurup kendi işimin patronu olabilirdim. Boş bulunduğum zamanlarda hep aklıma gelen sorular şu an sıfırdan 1-2 meslek öğrenmeye başlasam en azından kendi işimin patronu olup normal çalışanlara göre daha rahat bir şekil de geçinebilirim diye düşünüyorum. Umarım geleceğe daha parlak bakmak için ülkemiz adına güzel gelişmeler görürüz.

Geri
Yukarı