Herkes tesadüfen mi tanışıyor?

Genelde ortak noktaların varsa bu arkadaşlığa dönüşüyor.
İlk Discord arkadaşım "Hilda" çizgi filmi sayesinde olmuştu örneğin.

Genelde ortak noktaların varsa bu arkadaşlığa dönüşüyor.
İlk Discord arkadaşım "Hilda" çizgi filmi sayesinde olmuştu örneğin.
Aklın yolu bir
Tesadüflerin varlığı inkar edilemez ama tesadüfen kurulan arkadaşlıklar genelde çok uzun sürmüyor ortak noktalar olmadıkça kişiler arasında ister ilişki ister arkadaşlık uzun sürmez.

Arkadaş bulmak kolay da bence millete yalakalık falan yapmasına da gerek yok adam bütün sınıf sosyopat diyor. Sansi zor cidden.

Öyle demiyorum. Mesela ben çoğunlukla bir şeyler yaparım biri gelir yardım eder biri gelir destek ister öylece arkadaş oluruz.

Kavga ettiğin kişiden hayır gelmez bence. Fırsatını bulduğu an çakallık yapıverir. Dikkat et bence.

Delikanlıysa ölüme bile gider.

Öyle demiyorum. Mesela ben çoğunlukla bir şeyler yaparım biri gelir yardım eder biri gelir destek ister öylece arkadaş oluruz.

Delikanlıysa ölüme bile gider.
Bana hiç destek isteyen ilk başta çıkmadı ben daha çok şey tarzı takiliyom ilk başta herkesle konusuyorum sonrasinda devamında muhabbeti saran kişiler ile devam ediyorum.

Bana hiç destek isteyen ilk başta çıkmadı ben daha çok şey tarzı takilıyorum ilk başta herkesle konusuyorum sonrasinda devamında muhabbeti saran kişiler ile devam ediyorum.

Ben örnek olarak verdim. İlla destek istemesi gerekmiyor. Arkadaşlık bu bir şekilde başlar. Belki oyunla belki kavgayla.

Yeni konular

Geri
Yukarı