Herkese Bir Gün Görüşmek Dileğiyle, Hoşçakalın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zaten diğer arkadaşlarım anlatmışlar. Bana sadece yapma etme demek düşüyor. Yapma etme. Çok uzun bir süre geçirmişsin burada. İnsanlara yardımcı olmuşsun. Bende senin ve senin gibiler gibi burada çok yararlı olmak istiyorum. İnşallah olacağım da. Sen bence onlara hiç aldırmadan insanlara yardım etmeye ve önermeye devam et. Böylece rahatlamış olursun. Gerek yok bırakmana. Bende iyi ki sadece yapma etme diyecektim :D Ama olsun böyle yazmam daha iyi oldu. Bugün bende senin gibi uzun bir metin paylaştım. Okursan sevinirim. Çoooook uzun ama onu söyleyeyim. Neyse iyi geceler sakın bırakma kral :)
Bünyedeki fazla öz güvene dayanarak, ağzına geleni söylemeyi kendine hak gören bir güruh var maalesef. Ancak kötü haber, o güruh, hayatın her alanında karşına çıkacak. Onlar yüzünden, kendi hayat düzenini değiştirmemeni öneririm. Bir yerden sonra, kendi hayatını yaşayamaz hale gelirsin. Yine de karar senin.
hocam sisteminiz ne güzel öyle :D

Bana da üniversitede sırf ikimiz aynı kızı seviyoruz diye neler yapmadılar, fakat şu anda hala aynı üniversitede ve aynı bölümdeyim, hem de sınıfta ders konusunda bir şey sorulacak olduğunda gelinen ilk insan oldum. Üstelik ortalamamı da 3 üstü yaptım o ........ sayesinde. Asla takma, asla. Takarsan hayatından vakit çalarsın. Küfür et, gül veya nasıl rahatlıyorsan rahatla ve salla.

Buradaki moderatörler o kadar çok gereksiz yere ban veriyorlar ki, ben de ayrılmayı düşünüyorum. Ortamda klavye delikanlısı da çok, ancak doğruyu duyup bozulan da. Bugün yazım hatası olan bir içeriği raporladım, ben de ceza yedim :) Bence sorun moderatörlerde değil de bu saçma sapan ''Technopat Kuralları'' kanununu yaratanlarda. Her neyse, burası Türkiye'deki bulabileceğin en ''Elit'' forum. Technopat'tan başka adam akıllı Türkçe konuşulan forum yok maalesef. Ancak her ne olursa olsun bu gereksiz maddeleri kaldırmalılar. Şu forumda tek sevdiğim moderatör @painkiller'dı, he bir de @StronkComrade vardı da son zamanlarda diğer moderatörlere benzemeye başladı :( :( Tekrar görüşmek üzere, he burada değil de başka bir yerde, diye düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı