Hero Motor alınır mı?

Miraç Gürbüz

Decapat
Daha fazla  
Part time çalışan birisiyim aile olarak da geliri yüksek bir aileye sahip değilim kendi emeğimle başlangıç bir motor almak istiyorum en kötü 125 CC ama istediğim 150 CC uygun fiyata tvs ve Hero motor buldum Hero'nun önceden Honda ile iş birliği yapmasından ve Hindistan da en bilinen en kaliteli iş yapan marka olmasından dolayı daha güvenilir olduğunu düşünüyorum kullanan veya araştıran bilen birisi beni aydınlatabilir mi?

Hero motor alınır mı? Amacım hız yapmak değil tipi güzel olsun istiyorum maksimum yapacağım hız 100 120 zaten şehir içi kullanacağım belki kuryelik yaparım.

Hero X Pulse 200 öneririm şu an yükselen bir motor eski modellerde kronikler vardı ancak çoğunlukla çözüldü yarı enduro gibi duran değişik bir motor ve kalitelidir aynı zamanda tvs de var rtr modelleri güzeldir CClerine göre gerçekten seri atik motorlardır şehir içi aralardan vızır vızır dolanırım hızlı giderim diyor iseniz tvs rtr modellerinden birini daha oturaklı hafif arazi bir motosiklet istiyorsanız Hero X Pulse merak ettiğiniz başka bir şey varsa sorun hocam lütfen.

Hero X Pulse 200 öneririm şu an yükselen bir motor eski modellerde kronikler vardı ancak çoğunlukla çözüldü yarı enduro gibi duran değişik bir motor ve kalitelidir aynı zamanda tvs de var rtr modelleri güzeldir cclerine göre gerçekten seri atik motorlardır şehir içi aralardan vızır vızır dolanırım hızlı giderim diyor iseniz tvs rtr modellerinden birini daha oturaklı hafif arazi bir motosiklet istiyorsanız Hero X Pulse merak ettiğiniz başka bir şey varsa sorun hocam lütfen.

Elimde kalmasından korkuyorum tvs daha sağlıklı geliyor hem daha atik olmasından dolayı.

Elimde kalmasından kastınız arıza mı yoksa satamamak mı hocam. Şehir içi atiklik istiyor iseniz tvs rtr 200 güzeldir epeyce.

Arıza kronik sorunlar şanzıman vites her türlü aksan sorunlarından korkuyorum 150 CC tvs rtr 2010-2024 arası modeller var bulduğum 45 bin TL 42 bin TL ve 26 bin TL gibi uygun fiyatlara.

Geri
Yukarı