Steam Hesaba başka biri girip VAC ban yemiş

KonyRoX

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, dun ben uyurken arkadasim Steam hesabimda oyun oynuyordu ve benim Rust girdigimi dusunerek baska bir kisinin Rust'a girisini onaylamis ve oynayan kisi VAC ban yemis. Ben normalde oynamiyorum, sistem yukseltince oynarim diyordum. Oyunu alali 9 ay falan oldu, 30 dakika oynanmasi vardi. Simdi bir gunde 9 saat oldu, ben de oturumlari silip sifreyi yeniledim. Bu VAC bana yapabilecegim bir şey var midir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, dun ben uyurken arkadasim Steam hesabimda oyun oynuyordu ve benim Rust girdigimi dusunerek baska bir kisinin Rust'a girisini onaylamis ve oynayan kisi VAC ban yemis. Ben normalde oynamiyorum, sistem yukseltince oynarim diyordum. Oyunu alali 9 ay falan oldu, 30 dakika oynanmasi vardi. Simdi bir gunde 9 saat oldu, ben de oturumlari silip sifreyi yeniledim. Bu VAC bana yapabilecegim bir şey var midir acaba?
VAC bana hiç bir şey yapamazsınız. Sadece aşırı aşırı haksız durumlarda banı kaldırırlar.

Steam destekle iletişime geç bir şekilde kanıtlayabilirsen kaldırılır diye düşünüyorum, ama sanırım aynı hesabı arkadaşınla beraber kullanıyorsunuz. Steam'de sanırım hesap paylaşımı yasak. Orası biraz çıkmaz sokak. Yine de elinden gelebilecek tek şey bu.

Arkadaşınla bağını kes bence.

Bu VAC bana yapabileceğim bir şey var mıdır acaba?

Yapılabilecek bir şey yok.

VAC yasağı aldığım esnada hesabımı ben kullanmıyordum. VAC yasağı kaldırılabilir mi?

Hayır. Alınan VAC yasaklamaları, yasaklamaya neden olan hareket esnasında hesabı kimin kullandığından bağımsız bir şekilde hesapta kalır. En nihayetinde, Steam hesabınızın kullanımı ve güvenliği sizin sorumluluğunuzdadır.

Bunun sinir bozucu bir durum olduğuna katılsak da diğer oyuncuların oyundan keyif almalarını sağlamak ve adil bir oyun ortamı yaratmak için hile konusunda sıfır tolerans göstermek durumundayız.

Geri
Yukarı