Steam VAC ban yemiş telefon numarasını başka hesaba eklemek

R@kun_02

Hectopat
Kullanmadığım ve hiçbir şey satın alınmamış bir steam hesabına VAC ban yediğim telefon numaramı ekledim ve VAC yemedim. VAC yiyeli 8 aydan fazla oldu. Acaba satın almadığım için mi gözükmüyor yoksa VAC yemedim mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon numaranı taşıman VAC ban yemen yeterli bir sebep olduğunu sanmıyorum. Yediğin VAC ban sadece bir Steam hesabı için geçerlidir.

Telefon numaranı taşıman VAC ban yemen yeterli bir sebep olduğunu sanmıyorum. Yediğin VAC ban sadece bir Steam hesabı için geçerlidir.
Yaklaşık 8 ay önce telefon numaramı eklediğim bir hesaptan VAC yemiştim. Yedikten hemen sonra hesaptan kaldırmıştım. Şimdi diğer hesabıma ekledim ve VAC ban yemedim. Sanırım VAC yememek için arada 3 ay kadar geçmesi gerekiyormuş.

Yani o hesabımda CS:GO vardı, belirtmeyi unutmuşum.

Bir çok insan bir çok oyunda VAC ban yediği için yeni hesap açıp oyunları yeniden satın alıyorlar. Steam'in bunu engelleme gibi bir politikası yok. Hile yapıp ban mı yedin git yeniden satın al diyorlar kısaca. Dolayısıyla sende sıkıntı yaşamazsın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı