Steam Hesabı arkadaş ile paylaşmak ban sebebi mi?

ZXK

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Steam hesabımı bir arkadaşım ile paylaşacağım. Nedeni arkadaşımın almak istediği bir oyun var. Bu oyun benim Steam hesabımda mevcut, bilgisayarı kaldırıyor mu diye bakmak için indirip 20-25 dakkika oynayaca. K bu yüzden Steam hesabım ban yer mi ya da askıya alınır mı? Alınırsa da nasıl kurtarabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Steam hesabımı bir arkadaşım ile paylaşacağım. Nedeni arkadaşımın almak istediği bir oyun var. Bu oyun benim Steam hesabımda mevcut, bilgisayarı kaldırıyor mu diye bakmak için indirip 20-25 dakkika oynayaca. K bu yüzden Steam hesabım ban yer mi ya da askıya alınır mı? Alınırsa da nasıl kurtarabilirim?
Alınmaz.

Bu videoda aradığını bulabilirsin anlatıyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı